fbpx

У Вашингтоні відбувся воркшоп для міжнародних партнерів Аспен Інституту

У Вашингтоні в офісі The Aspen Institute відбувся воркшоп для міжнародних партнерів Аспен Інституту, що був присвячений освітнім програмам розвитку молоді. Ініціаторм події виступила Bezos Family Foundation, яка вже багато років інвестує в дослідження та програми для розкриття потенціалу підлітків.

John Dugan, керівник напрямку Aspen Young Leadership Development, відкрив подію та поділився досвідом в цьому напрямку. Під час бесіди було зазначено, що в підлітковому віці дуже важливо отримувати досвід успіху та звершень. Саме це допомагає у формуванні проактивної дорослої особистості, тому освітні програми у підлітковому віці мають найбільший вплив для суспільства.

Під час воркшопу науковці з Університету Вашингтона та Berkeley School of Public Health презентували дослідження в сфері розвитку підлітків та їх виховання. Ronald Dahl, з Університету Каліфорнія, поділився з учасниками результатами прогресивних досліджень у галузі нейронаук. Науковець розповів про сучасні інсайти розвитку соціальної неврології, які підтвердили твердження, що підлітковий вік – це унікальний період для навчання та позитивного формування людини. Andrew Meltzoff, з Інституту вивчення мозку при Університеті Вашингтону, ознайомив з останніми дослідженнями про розвиток мозку та важливість навчання в молодому віці.

В ході змістовної програми міжнародні партнери мережі Аспен Інститутів обмінялись досвідом в реалізації навчальних програм для молоді в своїх країнах: Challenge AspenCenter for Native American YouthThe Stevens Initiative, Project Play: Sports & Society Program. У воркшопі взяли участь всі 10 партнерів Аспен Інституту з Японії, Індії, Мексики, Франції, Іспанії, Німеччини, Італії, Румунії та представники Центрально-європейського Інституту.

Yuliya Tychkivska та Marina Boiarchuk презентували результати впроваження нової програми для підлітків в Україні – Aspen Teens. Вже зовсім скоро отриманні знання та прикладні ідеї з воркшопу будуть реалізовані для розвитку цієї програми #Aspen_Teens наступного року!

X