fbpx

Врученно відзнаки The Aspen Institute Kyiv

Вже традиційно під час Aspen Reunion відбулося вручення відзнак The Aspen Institute Kyiv за розвиток ціннісно-орієнтованого лідерства та внесок у розбудову доброго суспільства! Нагороди урочисто вручали заступник Голови Наглядової ради Аспен Інституту Київ – Анатолій Клепацький та виконавча директорка – Юлія Тичківська. Щиро раді вітати цьогорічних лауреатів:

  • Юрій Блащук, учасник семінару «Відповідальне лідерство-2», член Наглядових рад ряду комерційних банків та НБУ (2014-2018), екс-голова Координаційної Ради Асоціації Аспен-Україна та президент Українського Аспен-Клубу, який впродовж вже 10 років сприяє розвитку культури діалогу.
  • Аліна Носенко, учасниця семінару «Цінності та суспільство-1», директорка Klitschko Foundation, що вже більше 15 років створює освітні програми для дітей та підлітків з усієї України. А цього року фонд виступив партнером семінару «Обрії майбутнього» в рамках нового програмного напрямку Аспен Інститут Київ – #AspenTeens
  • Лілія Млинарич, учасниця семінару «Відповідальне лідерство-7», засновниця та президент легендарного фестивалю Koktebel Jazz Festival, який впродовж 16 років є важливим майданчиком для розвитку української музичної індустрії та місцем для зустрічі з кращими світовими виконавцями. Лілія є активним діячем в Аспен-спільноті та освітніх ініціативах.

Радіємо, що Аспен-спільнота об’єднує проактивних лідерів, які вже сьогодні впливають та творять позитивні зміни в нашому суспільстві

X