fbpx

Aspen Reunion 2018

#AspenReunionNOW – таким був слоган цьогорічної зустрічі спільноти Аспен Інституту Київ, до якої долучилися учасники різних семінарів за всі роки. Адже, Aspen Reunion – це місце зустрічі друзів та простір для обміну ідеями в колі спільноти, що прагне діяти та створювати вже зараз. Дякуємо всім за теплий вечір та заряд позитиву!

Вечір був насиченим на дискусії та спілкування. Разом з лідерами-підлітками, учасниками програми Aspen Teens, ми розмовляли про рівень сучасної освіти та стан екології в Україні. А під час панельної дискусії «Україна 2019» – дискутували з лідерками державного сектору, бізнесу та науки про важливі події та тенденції року, що минув, та прийдешнього, 2019 року.

Вже традиційно, під час #AspenReunion відбулося вручення відзнак The Aspen Institute Kyiv за розвиток ціннісно-орієнтованого лідерства та внесок у розбудову доброго суспільства, які отримали представники аспен-спільноти: Юрій Блащук (Відповідальне лідерство-2), Лілія Млинарич (Відповідальне лідерство-7) та Аліна Носенко (Цінності та суспільство-1)

Також було презентовано перші два томи книги «Тексти для роздумів», видання якої підтримала аспен-спільнота на минулорічній зустрічі Aspen Reunion. Збірка підготовлена «Українським Аспен-Клубом», який цього року відзначив своє десятиріччя.

Важливою частиною вечора був благодійний аукціон, кошти від якого будуть спрямовані на розвиток програми для підлітків Aspen Teens та започаткування нового програмного напрямку «Національна ідентичність», що має на меті сприяти порозумінню між лідерами щодо переосмислення національної ідентичності відповідно до викликів сучасності. Новий програмний напрямок поєднуватиме дослідження, семінари, дискусії, публікації в медіа та створення власних інформаційних продуктів.

Сьогодні спільнота The Aspen Institute Kyiv налічує вже майже 700 лідерів з різних сфер: бізнесу, медіа, державного управління, культури та науки. Дякуємо всім, хто розділив цей теплий вечір Aspen Reunion, адже, в часи викликів особливо важливо зустрічатися, аби обмінюватись думками та черпати натхнення один від одного та спільно творити.

X