fbpx

Вперше в Україні видано збірник текстів аспенівських семінарів

“Тексти для роздумів” – спільний видавничий проект Українського Аспен  Клубу та  Аспен Інституту Київ. 

Ідея створення бібліотеки та видання перших двох томів своєрідної читанки семінарів належить Українському Аспен  Клубу й присвячена до його 10-річчя. Тексти семінарів – це збірки творів давніх та сучасних авторів для розгляду і розуміння окремих тем і феноменів життя людини та суспільства  крізь призму цінностей. Український Аспен  Клуб створено в 2008 році випускниками першого аспенівського семінару “Відповідальне лідерство” в Україні, до яких приєднуються й випускники інших груп.

За десятилітню історію свого існування Клуб провів близько 40 зустрічей, розглядаючи різноманітні теми, спираючись на класичні й сучасні тексти. Члени Клубу переконані, що збірки, які укладав і якими користувався Клуб, мають стати у нагоді всім, хто  замислюється над ціннісними засадами свого життя.

Аспен Інститут Київ – це українська позапартійна громадська спілка, що підтримує становлення ціннісно-орієнтованого лідерства, сприяє розвитку культури діалогу та створює можливості для обміну ідеями.

***

У передмові до збірки Аспен Інституту Київ зазначає: “Через діалог на основі текстів з досвідченими модераторами та колегами, учасники Клубу розширюють свої знання, удосконалюють власні інструменти інтелектуального аналізу, тестують основи власних переконань, зміцнюючи потенціал творчого переосмислення проблем, що постають перед суспільством. Ми віримо, що ці тексти стануть натхненням до особистого розвитку та творчого пошуку для членів Аспен спільноти та прихильників Аспен ідеї”

Український Аспен Клуб в своїй передмові ділиться: “Ці тексти захоплювали нас, дарували глибокі й несподівані інсайти, іноді дивували банальністю, часто змушували сміятися або, навпаки,  ставали причиною інтелектуальних суперечок. Але вони ніколи не залишали нас байдужими. До багатьох з них ми хочемо ще не раз повернутися. І неодмінно зробимо це, читаючи цю книжку. Зробимо це разом з вами. Запрошуємо й вас приєднатися до цієї захопливої подорожі людського мислення.”
Друк книги – видавництво Саміт.

***

Кошти на реалізацію проекту було зібрано на щорічному благодійному аукціоні в рамках щорічної зустрічі Aspen Reunion 2017. Перші два томи “Текстів для роздумів” буде представлено 8 грудня на  Aspen Reunion 2018.

Зважаючи на традиції,  які  формуються в середовищі  випускників й зусиллями яких поширюється Аспен ідея в Україні, книга має стати ще одним стимулом для її подальшого розвитку. Загалом планується видання 8 томів «Текстів для роздумів».

Ми вирімо, що  внесок кожного з нас  для розвитку Аспен ідей і побудови справжнього ціннісного діалогу – це ще один шанс на побудову доброго суспільства в Україні.

X