Новини

Бізнес та суспільство
Бізнес та суспільство

Семінар покликаний поглибити розуміння цінностей та принципів, що визначають лідерство в бізнесі та формують плідні економічні стосунки.

Далі
Діалоги про благодійність
Діалоги про благодійність

Аспен Інститут Київ оголошує набір на семінар «Діалоги про благодійність». Прийом заявок триватиме до 20 лютого 2022 року включно. Семінар відбудеться 24 — 26 березня 2022 року у Київській області. Участь у семінарі безкоштовна, на конкурсних засадах. Передумови проведення семінару Один з глобальних трендів останніх років — активний розвиток благодійності у країнах Східної Європи. У …

Далі
Доброчесність і врядування
Доброчесність і врядування

Проєкт реалізується Аспен Інститутом Київ, щоб залучити заінтересовані сторони до обговорення поняття доброчесності, сприяти розробці та впровадженню практик доброчесності серед українських публічних службовців у контексті запобігання корупції.

Далі
Семинар для лидеров Армении

Аспен Институт Киев приглашает лидеров Армении принять участие в семинаре. Семинар “Диалог лидеров” состоится в субботу, 10.07.2021 в Ереване. Время проведения: с 10:00 до 13:30.  Про Аспен Институт Киев Аспен Институт Киев — украинская неполитическая (внепартийная) общественная организация, которая: поддерживает становление ценностно-ориентированного лидерства; способствует развитию культуры диалога и обмену идеями. Одно из важных направлений деятельности …

Далі
Панельная дискуссия для лидеров Армении

Аспен Институт Киев приглашает лидеров Армении принять участие в панельной дискуссии “Диалог и ценностно-ориентированное лидерство”. Панельная дискуссия “Диалог и ценностно-ориентированное лидерство” состоится в пятницу, 09.07.2021 в Ереване.  Время проведения: с 19:00 до 20:30.  Основные темы панельной дискуссии  Диалог лидеров как ключевой фактор развития современного общества Сообщество лидеров: в каком формате оно возможно и на каких …

Далі
Медіа та реальність: виміри відповідальності
Медіа та реальність: виміри відповідальності

Семінар покликаний створити платформу для діалогу між представниками і представницями медіа-спільноти про значення засобів масової інформації для становлення демократії, розбудови громадянського суспільства, розвитку практик доброго врядування та попередження конфліктів, представлення інтересів спільнот.

Далі
ІІ. Бізнес і влада, 4-7 листопада

4-7 листопада відбудеться другий онлайн-модуль програми “Бізнес і суспільство” на тему “Бізнес і влада”.

Далі
І. Homo economicus: у пошуках себе, 28-31 жовтня

28-31 жовтня відбудеться перший перший онлайн-модуль програми “Бізнес і суспільство” на тему “Homo economicus: у пошуках себе”.

Далі
Онлайн-конференція “Місцевий бізнес в умовах коронакризи: можливості та підтримка”

Мета даного компоненту – поширення знань про принципи доброго врядування та кращі практики в цій сфері шляхом створення діалогової платформи для національних та місцевих лідерів різних суспільних сфер щодо реформи децентралізації.

Далі
Робоча група “Цифрові загрози демократії”

Робоча група, до складу якої входять представники та лідери приватних, наукових та громадських організацій, має на меті аналіз наслідків розповсюдження цифрових технологій для демократичних інституцій.

Далі
X