fbpx

Аспен-бесіда “Україна-Японія: партнерство для стратегічних перемог у глобалізованому світі”

Шановні друзі!

На цьому тижні Україну відвідав прем’єр-міністр Японії з епохальним візитом.

Схід дедалі більше притягає до себе увагу: активність Китаю, загрози для Тайваню, потенційні поставки зброї до РФ від Північної Кореї, невизначена позиція Індії, англосаксонська ініціатива з флоту підводних човнів AUKUS.

Ну і звісно, Японія! Символічно, що в день переговорів китайського лідера з російським диктатором у Москві до Києва завітав голова уряду Японії Фуміо Кісіда.

Про роль Японії у тихоокеанському регіоні, в глобальній політиці й в допомозі Україні дізнаємося з вами з перших вуст на Аспен-бесіді «Україна-Японія: партнерство для стратегічних перемог у глобалізованому світі» від Сергія Корсунського, Надзвичайного і Повноважного Посла України в Японії, випускника Аспен-семінару «Відповідальне лідерство – 14».

Запрошуємо вас на першу Аспен-бесіду, присвячену обговоренню ролі України в сучасній глобальній політиці з послами України.

 Дата: 29 березня, середа

Час: 15:00 – 16:30 (у відповідності до часової різниці з Токіо)

Мова: англійська

Формат: онлайн на платформі Zoom

Подія проводиться в межах програми для Аспен-cпільноти. 

Чи оформили Ви заявку на членство у Аспен-спільноті сезону 2023 року? Стати членом Спільноти або поновити своє членство у 2023 році можна за посиланням: https://aspeninstitutekyiv.org/societyoffellows/

Назва семінару
Чи є Ви членом/членкинею Аспен-спільноти
Надіслати
X