fbpx

Програма «Relief for Ukraine: екосистема підтримки українців»

У січні-лютому 2024 року Аспен Інститут Київ проведе три семінари в межах реалізації Програми «Relief for Ukraine: екосистема підтримки українців».

Метою семінарів є створення платформи для міжсекторальної співпраці та координації дій у сфері надання гуманітарної допомоги та підтримки постраждалих від війни.

Під час семінарів учасникам буде запропоновано напрацювати інноваційні та координовані рішення у сфері надання допомоги постраждалим від війни в Україні та долучитись до їх імплементації.

Дати проведення семінарів:

  • 20 січня (10:00-18:30)
  • 10 лютого (10:00-18:30)
  • 16 лютого  (10:00-18:30)

Перелік учасників заходу буде сформований за принципом представлення різних заінтересованих сторін. Участь у семінарі буде підтверджена за 10 днів до дати проведення семінару.

Програма «Relief for Ukraine: екосистема підтримки українців» реалізується Аспен Інститутом Київ за ініціативи CORE Response за підтримки American Red Cross.

dd.mm.yyyy
вулиця, будинок, квартира, місто, район, область, поштовий код
стать
надати друковані матеріали семінару
Оберіть, будь ласка, дату, у яку Вам зручно взяти участь у семінарі
Ми прагнемо створити комфортні інклюзивні умови для участі кожного у наших заходах, тож, повідомте, будь ласка, чи належите ви до категорії осіб з інвалідністю?
Чи брали ви участь у програмах Аспен Інституту Київ?
Якщо так, то у яких програмах Аспен Інституту Київ?
Надаю згоду на фото- та відеозйомку
Надаю згоду на обробку персональних даних ГС “Аспен Інститут Київ” у порядку, передбаченому Законом України «Про захист персональних даних»
Надіслати
X