fbpx

Олена Зеленська: Війна росії проти України перевіряє на міцність моральні принципи всього людства

Перша леді України Олена Зеленська звернулася до аудиторії щорічного Бухарестського форуму. Захід є платформою для дискусій, спрямованих на вирішення актуальних питань та складних проблем все динамічніших та нестабільніших регіонального та світового контекстів. Форум об’єднав представників бізнесу, посадовців і представників стратегічної спільноти.  

Пані Олена закликала учасників Форуму і надалі підтримувати Україну у наближенні її перемоги над Росією та захисті життя українців. 

Подію організував Аспен Інститут Румунія у партнерстві з Німецьким фондом Маршалла. Аспен Інститут Київ долучився до проведення Форуму у якості інституційного партнера. 

Українці налаштовані протриматися цю зиму заради того, щоб залишатися вільними

У своєму зверненні до учасників Бухарестського форуму Перша леді України Олена Зеленська наголосила, що попри масштабні обстріли та постійну загрозу життю, воля українців та їх віра у перемогу — незламні. Ідеологія Російської Федерації, яка несе страждання та смерть не лише на окуповані території, а й на свої власні землі, страшніша за обстріли:

Чому рф тероризує мирне населення? На мою думку, ця країна-терорист сама вже так давно занурилася в темряву, що прагне поширити її і на інших. Наші енергетики зараз такі самі герої, як і військові. Щодня вони йдуть на роботу знаючи, що є російськими мішенями. Українці налаштовані протриматися цю зиму заради того, щоб залишатися вільними.

Важливо надавати Україні ППО та ПРО: Росія б’є по житлових будинках, окрім енергетики

Країна-агресор використовує свою звичну тактику терористичних атак проти мирного населення, що суперечить Женевській конвенції. Російські ракети вже зруйнували більше 40% об’єктів енергетичної інфраструктури України, що спричиняє відключення світла та води в зимовий період. При цьому, температура в цей час подекуди сягає -15 градусів. Крім того, російські удари спрямовані на руйнування домівок мирного населення: 

Росія б’є не лише по енергетиці. Ця країна відзначила день, коли Європарламент визнав її спонсором тероризму, нищенням житлових будинків Херсону та Вишгороду. Отже військова допомога для нас також важлива. Особливо важливі ППО та ПРО.

Війна росії проти України стосується всього світу і загрожує моральним принципам людства

Олена Зеленська наголосила, що результат війни, вплине не лише на геополітичну мапу світу чи економіку, а й вирішить подальший моральний розвиток людства: 

Війна в Україні стосується всього світу. Насамперед через загрозу моральним принципам людства. Зараз всі вони перевіряються на міцність. Перевіряється кожен від держави до громадянина чи допомогти жертві, чи відвернутися. Залишити агресію безкарною чи ні.

X