fbpx

Конференція “The Europe NEXT Project – Cores and Peripheries in Europe?”

4-5 грудня 2018 року в Брюселі за участі представників The Aspen Institute Kyiv відбулась конференція “The Europe NEXT Project – Cores and Peripheries in Europe?”

Це – перша конференція нової програми, організованої під егідою Європейської Аспен Ініціативи (мережі інститутів Аспену в Європі – Франція, Німеччина, Італія, Центральна Європа, Румунія, Іспанія та Україна).

Продовжуючи місію та цінності міжнародної мережі Аспен Інститутів, метою нової програми є розвиток ідеї європейської інтеграції та поштовху до нового етапу розвитку Європейського Союзу з наголосом на повазі до різноманітних поглядів, інтересів та амбіцій 27 держав-членів, а також потенційних нових членів.

Висновки конференції будуть представлені політичним лідерам та відповідним національним та європейським виборчим округам. Від України в конференції взяли участь: Ivanna Klympush-Tsintsadze, віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, та Denis Poltavets, директор програмного розвитку Аспен Інституту Київ.

X