fbpx

Підтримати діяльність

Чому ваша підтримка важлива?

Ми мріємо про нову якість довіри, яка дозволить вивести наше суспільство на якісно інший рівень взаєморозуміння і взаємодії. Ми мріємо про суспільство, де поважають свободу, власність, верховенство права, ініціативу, відповідальність та інакшість. Де цінності розвитку і творчості стануть не менш важливими, ніж цінності збереження і виживання.

Впевнені, що такі ж амбітні цілі ставите й ви у побудові ваших команд, у діяльності ваших компаній і організацій. І тому ми звертаємось до вас з проханням підтримати діяльність Аспен Інституту Київ задля досягнення спільної мети – розбудови в нашій країні суспільства, де хотілося б жити і процвітати, роблячи світ кращим у собі, навколо себе, у своїй спільноті, країні і світі.

Аспен Інститут Київ, як і більшість Аспен Інститутів світу, існує та реалізує свою місію завдяки підтримці компаній та людей, які поділяють його місію. Аспен Інститут цінує кожен внесок у його діяльність.
Кожен, хто бажає підтримати Інститут, може зробити благодійний внесок на здійснення статутної діяльності Інституту переказом на такі реквізити організації:

Реквізити для переказів в іноземній валюті:

Beneficiary: CIVIL SOCIETY UNION 'THE ASPEN INSTITUTE KYIV'
Account #: UA533005280000026005455017559
Beneficiary’s bank: OTP BANK 43 Zhylyanska Str., Kyiv, 01033
SWIFT code: OTPVUAUK

Реквізити для переказів у національній валюті:

Одержувач: ГРОМАДСЬКА СПІЛКА "АСПЕН ІНСТИТУТ КИЇВ"
Поточний рахунок No: UA533005280000026005455017559
Код одержувача: 39669055
Банк одержувача: АТ «ОТП БАНК» місто Київ, 01033, вул. Жилянська, 43
МФО банку: 300528

Ви також маєте можливість скерувати свій благодійний внесок на підтримку конкретної програми чи семінару, або ж надати стипендію*.
* Розмір стипендії на участь в програмних заходах Аспен Інституту Київ становить 23 000 UAH.

Підтримати

Інші форми підтримки

Аспен Інститут Київ також зацікавлений в інших формах підтримки, що сприятимуть більш якісному та ефективнішому проведенню заходів, реалізації програм, або розвитку спільноти Інституту. Ми вдячні нашим партнерам за експертно-консультаційну підтримку, за сервісну підтримку, а також за внески у різних форматах (в тому числі, лоти на проведення Благодійних Аукціонів тощо).

Підтримати
X