fbpx

10-річний ювілей відзначив Український Аспен Клуб

Більше ніж десять років минуло, відколи участь в лідерських семінарах Аспен Інституту (США) надихнула першу групу лідерів українського суспільства шукати, обговорювати та втілювати ідеї, що змінюють життя суспільства на краще.

І вже у 2008-му році, десять років тому, учасники перших українських семінарів «Відповідальне лідерство», що проводилися за методикою Аспен Інституту, заснували Український Аспен Клуб, прагнучи продовжити діалог щодо важливих аспектів життя людини та суспільства.  Саме обмін думками, критичне мислення, аргументовані відповіді й уважне слухання – ось що дає ідеям резонувати, відлунювати та зміцнюватись, аж доки вони не проростуть за межі конференц-зали. Класичні та сучасні тексти, що відображають історію думки, стали для учасників Клубу відправними точками для глибоких дискусій, в ході яких відбувається пошук відповідей на одвічні та актуальні питання. Через діалог на основі текстів з досвідченими модераторами та колегами, учасники Клубу розширюють свої знання, удосконалюють власні інструменти інтелектуального аналізу, тестують основи власних переконань, зміцнюючи потенціал творчого переосмислення проблем, що постають перед суспільством.

Щиро вітаємо Український Аспен Клуб зпершим десятиріччям та бажаємо ще багатьох плідних десятиліть!

Аспен Інститут Київ радо підтримує видання першої збірки текстів Українського Аспен Клубу, за якими його члени працювали протягом останніх 10 років. Щиро віримо, що ці тексти стануть натхненням до особистого розвитку та творчого пошуку для членів Аспен спільноти та прихильників Аспен ідеї.

 

X