fbpx

Відбувся перший Фестиваль ідей «Майбутнє спільнот»

25 по 27 серпня Одеса об’єднала мислителів та лідерів громадської думки, бізнесу, територіальних громад, культурних, благодійних організацій та інших спільнот для обміну ідеями, думками і досвідом впровадження в життя кращих з них.

Фестиваль ідей «Майбутнє спільнот» – це відкритий форум для лідерів, місце для поглибленого дослідження ідей і проблем, які формують сучасність і майбутнє міських спільнот. Ініціаторами та організаторами виступили центр соціальних інновацій ImpactHub Odessa в партнерстві з Aspen Institute Kyiv.

 

Більше ніж 120 спікерів, близько тисячі зареєстрованих учасників з України та інших країн, 8 приймаючих локацій і більше 100 подій в 6 тематичних напрямах (технології, міський простір і спільноти, економіка майбутнього, освіта, мистецтво та медіа, здоров’я та краса) – все це сприяло створенню єдиної платформи для діалогу та обміну досвідом.

 

Під час Фестивалю були представлені ідеї щодо розвитку соціального підприємництва, вихованню медіа-   грамотності в епоху пост-правди, реформування освіти в Україні та міжнародний досвід у цій сфері, облаштування міського простору, шляхів вирішення проблем емоційного вигорання в 21 столітті, зміні парадигми ведення бізнесу та управління організаціями за часів Четвертої промислової революції та багато іншого.

Свої ідеї під час Фестивалю представили як українські, так і іноземні спікери: Віктор Андрусів, Віктор Вахштайн, Вайдотас Верба, Денис Гурак, Денис Гурський, Борис Давиденко, Ваче Давтян, Олег Дерев’янко, Денис Довгополий, Наталія Ємченко, Олександр Красовицький, Євген Мушкін, Маргарет Расфельд, Юрій Филюк, Олександр Шарашенідзе, Джефрі Ерліх та інші.

 

 

Офіційне відкриття Фестивалю відбулося 25 серпня в Зеленому театрі м. Одеси, після якого Олексій Коган та Jazz in Kiev Band представили спеціальну музичну програму.

«Одна з головних відмінностей цього фестивалю в тому, що тут представлені найрізноманітніші теми, – зазначив виконавчий директор Aspen Institute Kyiv Сергій Кошман, – «багато соціальних інновацій створюються на стику різних галузей, соціальних практик та видів діяльності. Відповідно, на майданчиках фестивалю можна зустріти спікерів, які синтезують нові смисли та практики для поліпшення життя громад».

Завершився Фестиваль імпровізаційним спектаклем «Ми є ідеї, які визначають майбутнє нашого світу» в Театрі на Чайній, який було організовано театром «Мастерская Воздух» під кураторством Єгора Уткіна та Ольги Саначіної спільно з музикантами з плейбек театру «Як вдома».

Про організаторів:

Impact Hub Odessa – центр соціальних інновацій, яскраве старт-ап співтовариство та професійне робоче середовище для людей, які хочуть реалізувати підприємницькі ідеї для усталеного впливу.

Aspen Institute Kyiv – українська громадська неполітична організація, яка підтримує становлення ціннісно-орієнтованого лідерства, сприяє розвитку культури ведення діалогу щодо принципів соціальної взаємодії.

Партнери заходу: Координатор проектів ОБСЄ в Україні, Міжнародний фонд “Відродження”, Event.ua, Главком, Обозреватель, Woman magazine

 

X