fbpx

Сократівські семінари

Аспен Інститут Київ спільно з Сократівською програмою Аспен Інституту США організовує в Україні Сократівський семінар, які об’єднують лідерів з різних професійних сфер діяльності для детального обговорення однієї із актуальних тем сучасності. Учасниками є представники Франції, Чехії, Канади, Німеччини, Японії, Румунії, Іспанії, США, України та ін. Дискусії розгортаються довкола викликів сучасності та проходять за участі досвідчених модераторів, які заохочують колег ділитися поглядами та з’ясовувати переконання один одного. Семінари проводяться з використанням сократичного методу, сприяючи розгляду важливих ідей та обміну думками.

У 2015-2017 роках проведено три Сократівських семінари, в яких взяли участь близько 70 лідерів бізнесу, державного управління, медіа, науки та громадянського суспільства з 10 країн світу.
Зазвичай Сократівські семінари присвячені актуальним проблемам врядування та управління, ціннісним аспектам формування регуляторної політики в найбільш значущих сферах суспільного життя. В ході семінару аналізуються виклики та можливості, з якими стикаються лідери, приймаючи повсякденні рішення.

Починаючи з 2016 року в Україні були проведені тематичні Сократівські семінари:
– «Герої чи лиходії: лідерство в бізнесі, політиці та громадянському суспільстві в 21 столітті» (модератор – Лі Хафрі, старший викладач, Лідерство та Етика, Школа менеджменту MIT Sloan Масачусетського технологічного інституту (США))
– «Майбутнє приватності та прозорості в цифрову епоху» (модератор – Джеффрі Розен, президент та виконавчий директор Національного конституційного центру США, професор права, Університет Джорджа Вашингтона)
– «Порядок серед хаосу: основні тенденції формування майбутнього технологій, бізнесу, культури і суспільства» (модератор – Вільям Пауерс, журналіст, мислитель, співробітник Масачусетського технологічного інституту (США)).

X