fbpx

Стати членом Спільноти

Друзі, ми входимо в новий рік нашої оновленої Аспен-спільноти! Він розпочинається 1 березня 2022 року. Ми хочемо Вас бачити у нашому новому році!

Якщо ви вже стали членом/членкинею Аспен-спільноти у 2021 році й хочете продовжити членство у новому 2022 році:

 1. Перевірте в списку наявність свого прізвища і дату закінчення вашого членства в списку членів Аспен-спільноти.
 2. Якщо членство завершується 1 березня 2022 — здійсніть, будь ласка, внесок у розмірі 3000 грн за  посиланням: https://bit.ly/3tayFNp — до 15 березня 2022 року.
 3. Очікуйте повідомлення від команди Аспен Інституту Київ щодо вашого успішного продовження членства.
 4. Якщо Ваше членство завершується пізніше 1 березня 2022, зараз Вам нічого не потрібно робити. Ми зв’яжемося з Вами пізніше для поновлення членства.
 5. Якщо Ви не знаходите себе у списках і хочете стати членом/членкинею Аспен-спільноти — заповніть анкету.
 6. У разі питань щодо процедури продовження членства в Аспен-спільноті, зверніться до координаторки Юлії Вітюк за такими контактами: yv@aspeninstitutekyiv.org, +38044 334 40 30
 7. Очікуйте анонсів та запрошень на нові події для Аспен-спільноти!

 

Кожен випускник Аспен-семінару, який прагне брати активну участь у житті Спільноти та Інституту, відвідувати події і зустрічі та ініціювати власні проєкти в колі аспенівців, має можливість стати членом Аспен-спільноти.

З набуттям членства у Спільноті Ви отримаєте можливість:

 • Взяти участь у спеціальних заходах Аспен Інституту Київ (4 події на рік).
 • Взяти участь у клубних семінарах Аспен Інституту Київ. 
 • Ініціювати та реалізувати програму/проєкт/захід для Спільноти в рамках роботи Аспен Інституту Київ.
 • Взяти участь у регулярних заходах Аспен Інституту Київ на спеціальних умовах (напр., Зимовий Reunion, Action Forum, Фестиваль Ідей).
 • Отримати доступ до закритих груп у соціальних мережах Аспен Інституту Київ.
 • Бути обраним до програмних органів Спільноти.
 • Взяти участь у знайомстві з випускниками нових семінарських груп.
 • Розмістити інформацію про проєкти/продукти/послуги/заходи Вашої організації/компанії у місячному Новинному альманасі на квартальній основі.

Членство у Аспен-спільноті передбачає організаційний річний внесок у розмірі 3000 грн на рік

Для Членства в Аспен-спільноті надзвичайно важлива інклюзивність. Саме тому ми передбачаємо механізм спеціальних умов участі (інтелектуального та немонетарного внеску) у вигляді індивідуального запрошення, що буде застосовуватися в окремих випадках.

З Положенням про членство в Аспен-спільноті можете ознайомитися тут.

Якщо ви хочете стати членом/членкинею Аспен-спільноти, заповніть, будь ласка, анкету.

Увага! Подавати заявку та продовжувати членство в Спільноті можуть виключно учасники Аспен-семінарів.

Зповнити анкету на членство

Продовжити членство

 

 

 

 

 

«Аспен-діалог чимось нагадує фундаментальну науку: важко передбачити конкретний результат, але коли він з'являється - перевершує всі сподівання і змінює подальший хід історії. Аспен-діалог є невблаганним, як і закони фізики. Їм байдуже, хто ти - журналіст, політик, бізнесмен чи вчений. Так само, як гравітація тримає всіх людей купи на поверхні Планети, діалог створює основу для порозуміння між ними». - Антон Сененко, фізик
«Лідерство, засноване на цінностях, є визначальним для успішного громадянського суспільства. Мало які народи можуть зрівнятися з українцями в щирому прагненні до свободи, справедливості і прозорого демократичного ладу. Початок роботи Аспен Інституту Київ - члена міжнародної мережі з десяти Аспен Інститутів - прекрасна можливість створити незалежну платформу для відкритого діалогу, якого так потребує сучасний світ». - Уолтер Айзексон, письменник, журналіст, Президент та СЕО Аспен Інституту у 2003 - 2018 рр.
«Я знал, что существует жесткий отбор, чтобы попасть на Аспен Украина, но я не предполагал, что увижу там такой высокий уровень дискуссии и такой качественный подбор участников. Меня также приятно впечатлила открытость и незашоренность формата - все точки зрения возможны и все точки зрения должны быть услышаны. Возможно, это единственная площадка в стране, где лидеры мнений из разных сфер и с разными взглядами могут слышать друг друга». - Віталій Сич, головний редактор «Новое время»
«Відкриття людей, відкриття себе, пізнання себе і – оновлена віра у світ, у можливості, у цілі, у справжність». - Іванна Климпуш-Цинцадзе, віце-прем’єр міністр України
«Лидерство от Аспен - мощный центр притяжения трех сил: сила реализации своей миссии, сила творения будущего Украины, сила глобальных трансформаций». - Жанна Крючкова, керуючий партнер Jansen Capital Management
X