fbpx

Українська правда відзначила виконавчу директорку Аспен Інституту Київ Юлію Тичківську у рейтингу “Сила жінок”

Коли йдеться про національний спротив та битву за виживання країни, війна стає справою всіх: літніх та молодих, жінок та чоловіків

”, — головна редакторка Української правди Севгіль Мусаєва.

Вчора Українська правда відзначила 100 лідерок України у рейтингу “Сила жінок” у різних сферах: захисниці, державне управління та політика, суспільство, спорт, освіта та наука, бізнес, культура та креативні індустрії. 

До рейтингу у категорії “Суспільство” увійшла виконавча директорка Аспен Інституту Київ Юлія Тичківська. Журі також відзначили 15-ть випускниць Аспен Інституту Київ.

Жінки Аспен-спільноти та випускниці Інституту зараз рухають країну вперед в багатьох сферах: воюючи на фронті, допомагаючи у тилу, підтримуючи культуру, управляючи підприємствами, навчаючи дітей, імплементуючи реформи. Своєю відданістю вони надихають інших навколо себе. 

Віримо в українських жінок і перемогу. Доєднуємося до привітань!

Випускниці Інституту, які увійшли у рейтинг: Юлія Бадрітдінова, Юлія Бігун, Соломія Бобровська, Олена Вовк, Катерина Загорій, Катерина Зубарєва, Олена Кондратюк, Євгенія Кулеба, Ольга Маслова, Олександра Матвійчук, Анна Новосад, Ольга Руденко, Ольга Руднєва, Ольга Стефанішина, Таміла Ташева. Вітаємо кожну!

Дякуємо Українській правді та Севгіль Мусаєвій за важливі проєкти! 

X