fbpx

35th Aspen Annual Awards Dinner

Філософія Аспен Інституту заснована на переконанні, що лідерство яке базується на гуманістичних цінностях є запорукою успішного майбутнього всього людства.

Щорічно восени в Нью-Йорку відбувається Aspen Annual Awards Dinner, який збирає спільноту The Aspen Institute з усього світу, щоб шанувати видатних лідерів, чиї слова та вчинки є прикладом для всіх.

8 листопада під час 35th Aspen Annual Awards Dinner були вручені відзнаки членам спільноти за особливі здобутки. Лауреатом за лідерство став Білл Броудер (CEO та засновник Hermitage Capital Management) за кампанію, ціль якої притягнення до відповідальності порушників прав людини у Росії та всьому світі, результатами якої стало прийняття “закону Магнітського” в ряді країн.

Відзнаку Public Service Award отримала акторка та продюсерка – Sarah Jessica Parker, за її внесок у поширенні фундаментальних цінностей демократії.

В події взяли участь делегати міжнародної мережі Аспен Інститутів. The Aspen Institute Kyiv представляли Голова Наглядової ради – Наталія Енн Яресько та виконавча директорка – Yuliya Tychkivska.

Більше про подію за посиланням https://www.aspeninstitute.org/e…/35th-annual-awards-dinner

 

X