fbpx

Good Governance Forum 2018

Реалізація принципів та норм доброго врядування (good governance) є центральною темою для українського суспільства та його керівництва протягом багатьох років. Незважаючи на багато успішних зусиль у цій сфері, добре врядування залишається крихким, і це значною мірою сприяє зниженню рівня довіри до державних установ, створюючи тим самим серйозні перешкоди для подальшої модернізації українського суспільства.

У пошуках ідеалу хорошого суспільства (good society), 12 вересня 2018 року, Інститут Аспен Київ, спільно з ОБСЄ в Україні, італійським головуванням ОБСЄ, Аспен Інститутом Румунія та Аспен Ініціативою для Європи ( AIfE) організував Good Governance Forum. Подія мала на меті сприяти лідерам різних країн в обміні досвідом та ідеями, пов’язаними з антикорупційними стратегіями, розробками та впровадженням політик, а також пошуку шляхів вирішення спільних проблем.

У Форумі взяли участь державні службовці та посадові особи, відомі експерти, юристи, політики, лідери неурядових організацій, які беруть участь у реалізації принципів доброго врядування та антикорупційних програм в Україні та Європі.

Спікерами Good Governance Forum 2018 стали:

  • Наталія Яресько – Голова, Інститут Аспен, Київ, Виконавчий директор Правління з фінансового нагляду та управління (FOMB) Пуерто-Ріко;
  • Марта Дас – старший директор Європи, Інститут Аспен;
  • Даніель Кауфманн – президент і генеральний директор Інституту управління природними ресурсами, член ініціативи прозорості видобувних галузей; Джеймс Томшек – колишній спецслужб американських спецслужб, екс-керівник внутрішніх справ C.BPP;
  • Посол Вайдот Верба – координатор проектів ОБСЄ в Україні;
  • Паола Северіно – Спеціальний представник діючого Голови ОБСЄ з питань боротьби з корупцією;
  • Альфредо Конте – Спеціальний радник голови ОБСЄ;
  • Пітер М. Вагнер – голова групи підтримки України в Європейській Комісії;
  • Артем Ситник – директор Національного антикорупційного бюро України.

«Беручи до уваги сьогоднішній світ, невизначеність і виклики, належне управління є ключем до нашого успіху в побудові добрих суспільств» – підкреслила Наталія Яресько під час свого виступу.

Проведення першого Good Governance Forum 2018 для Аспен Інституту Київ стало початковм для ініціювання більш широкої дискусії на цю тему в рамках нової програми “Добре врядування”.

Аспен Інституту Київ вдячний усім партнерам, доповідачам, модераторам форуму та учасникам за їх щирий та яскравий внесок. Ми вважаємо, що лише об’єднавши зусилля зможемо досягнути відчутних результатів.

X