fbpx

Aspen Impact Dinner

Другий рік поспіль на початку вересня члени Аспен Інституту Київ, його партнери та благодійники збираються на урочисту вечерю, щоб обговорити результати діяльності Інституту, поглянути в майбутнє розвитку та своїми внесками підтримати його в наступному році.

Цього року з урочистими промовами на Aspen Impact Dinner виступили:
– Вікторія Нуланд, американський дипломат екс-представник США при НАТО;
– Еліот Герсон, Виконавчий віце-президент Аспен Інституту (США);
– 
Наталія Яресько, Голова Наглядової Ради Аспен Інституту Київ.

Aspen Impact Dinner є продовженням традиції Аспен-спільноти підтримувати діяльність та розвиток Аспен-руху в Україні. Так само як у 2008 році, коли в Україні вперше відбувся Аспен-семінар і його учасники з року в рік продовжували традицію своїми внесками підтримувати наступні семінари, сьогодні члени Аспен Інституту Київ, його інституційні партнери та меценати продовжують цю традицію та системно підтримують розвиток програмних напрямів Інституту. Більше того цей безпрецедентний приклад заснування Апен Інституту Київ, за словами Еліота Герсона, Виконавчого віце-президента Аспен Інституту (США), сьогодні є прикладом для розвитку Аспен-інціатив в інших країнах. Саме такий динамічний розвиток Аспен-ідеї в Україні, що має потужну підтримку з боку Аспен-спільноти, є унікальним кейсом, досвід якого в майбутньому буде поширений і в інших країнах.

Дякуємо всім учасникам Aspen Impact Dinner та радіємо, що Аспен-ідея в Україні знаходить все більше прихильників, які забезпечують можливості для системної діяльність Аспен Інституту задля становлення ціннісно-орієнтованого лідерства, розвитку культури діалогу та створення можливостей для обміну ідеями.

 

 

X