fbpx

Аспен Інститут Київ провів Reunion за кордоном — розвиток міжнародної співпраці, підсилення українського голосу за кордоном та поглиблення стійких зв’язків між лідерськими спільнотами різних країн

Вдруге Аспен Інститут Київ провів Reunion за кордоном. Його мета — розвиток міжнародної співпраці, підсилення українського голосу за кордоном та поглиблення стійких зв’язків між лідерськими спільнотами різних країн.

Цьогоріч зустріч пройшла у Варшаві. Подія обʼєднала учасників Аспен-семінарів, які мешкають за кордоном, подорожують або перебувають там у відрядженні.

Голова Наглядової Ради Аспен Інститут Київ Наталія Яресько привітала учасників події і звернула увагу на єдність випускників Аспен Інституту Київ, незалежно від того, в яких країнах вони зустрічаються або знаходяться. Вони беруть участь у розбудові нових міжнародних відносин, відновленні та розвитку процвітаючої, сучасної, демократичної, інклюзивної та інноваційної України.

 

Тема стійкості займає важливе місце у діяльності Інституту. Під час Аспен-семінару “Виміри стійкості очима епохи: особисте і колективне” на основі текстів учасники обговорювали як підсилювати себе та свої внутрішні й зовнішні опори, а також що допомагає втриматися та прорватися в часи бурхливих змін.

Ще однією частиною програми став дискурсивний форум “Світове українство: єдність у діях”. Цей формат уже показав свою ефективність, дозволяючи усім учасникам активно залучатися до обговорення, генерувати нові смисли, ділитися власним досвідом та спостереженнями. Зокрема, лідери багато говорили про майбутнє України: що кожен може робити, щоб наближати перемогу, промотування українського порядку денного за кордоном, , методи боротьби з російською пропагандою, створення нових комунікаційних стратегій, переосмислення освітніх процесів.

У таких діалогах народжуються нові ідеї та проєкти для творення кращої версії України і посилюється міжнародне партнерство. 

Дякуємо за підтримку організації події Андрію Ставніцеру, члену Наглядової Ради Аспен Інституту Київ, компанії “Meta” і Катерині Крук, членам української Аспен-спільноти в Польщі: Анні Зорі, Надії Бедрійчук, Ірині Мусійчук, а також колезі із Aspen Institute Central Europe Hubert Czyżewski, який представляє Інститут у Польщі. Окрема подяка за модерацію заходів зустрічі Сергію Роголю, Юлії Тичківській, а також Владиславу Рашковану за підготовку презентації і змістовної частини для Форуму та допомогу в його проведенні.

X