fbpx

Аспен Інститут Німеччина розпочав прийом заявок на програму “Дезінформація та роль інфлюенсерів у соціальних медіа під час криз, конфліктів та війн”

Чим більше людей споживають новин із соцмереж, тим актуальнішим стає питання верифікації контенту. Памʼятаєте випадок, коли низка ЗМІ через “вкид” в одній із соціальних мереж розповсюдили, як виявилося, фейкову новину про “смерть” короля Чарльза ІІІ? Такі ситуації підривають довіру до медіа та вимагають практичної протидії дезінформації. 

Особливо актуальним виклик стає під час війни, коли Росія застосовує дезінформацію, як зброю. 

Минулого року Аспен Інститут Німеччина розпочав програму “Дезінформація та роль інфлюенсерів у соціальних медіа під час криз, конфліктів та війн” і запросив лідерів громадської думки та контент-мейкерів до дискусії про те, як боротися з дезінформацією в Інтернеті. 

Цього року Аспен Інститут Німеччина продовжує програму та відкриває наступний набір.

Подавати заявки можна до 15 липня

Минулоріч у програмі взяли участь шість представниць з України. Учасниці поділилися, що обмін досвідом із інфлюенсерами з різних країн розширив їхні уявлення про механізми протидії дезінформації та факт-чекінгу, вплив соціальних медіа на формування суспільної думки. 

Цьогоріч учасники працюватимуть разом над положеннями “Кодексу етики для інфлюенсерів та контент-креаторів” щодо боротьби з дезінформацією. Документи будуть представлені розробникам політик, платформам соціальних медіа та громадським організаціям.

Запрошуємо подавати заявки інфлюенсерів, які мають:

  • від 10 000 підписників у соціальних мережах;
  • високий рівень володіння англійською мовою;
  • авдиторію в Центральній та Східній Європі, Німеччині чи країнах Балтії;
  • зацікавленість в міжнародному обміні щодо теми проєкту.

Програма передбачає участь в подіях наживо в Берліні та Варшаві. Витрати на проїзд, харчування та проживання під час навчальних турів покриватиме Аспен Інститут Німеччина. 

Якщо ви маєте додаткові запитання щодо програми, будь ласка, сконтактуйте з Аннікою Мейтс: a.mattes@aspeninstitute.de

Проєкт ініціює Аспен Інститут Німеччина за підтримки Аспен Інституту Київ та Аспен Інституту Центральна Європа.

X