fbpx

Аспен Інститут Київ спільно з ТСН провели спеціальний ефір, який став логічним завершенням серії одноденних заходів Дні Ідей

Як відроджувати економіку, зміцнювати безпеку, зокрема, енергетичну, розвивати освіту, та країну в цілому? А також які ж вони — характерні риси сучасних українців? Якою є українська ідентичність і як вона впливає на самоідентифікацію? Які рецепти збереження внутрішньої стійкості і як її примножувати під час війни як на особистісному рівні, так і на державному?

Ці та інші екзистенційні питання Аспен Інститут Київ порушує задля напрацювання візії майбутнього України.

До Дня державності, 28 липня, Аспен Інститут Київ спільно з ТСН в рамках телемарафону “Єдині новини” провели спеціальний ефір, який став логічним завершенням серії одноденних заходів Дні Ідей, що відбулися у трьох містах України і були організовані разом з Імпакт Хабом Одеса та його співзасновником Єгором Гребенніковим.

Заключна панель відбулась у селі Витачів, що на Київщині.

Модератори — ведуча телеканалу “1+1” Наталія Мосейчук і директор програмного розвитку Аспен Інституту Київ Денис Полтавець.

Спікери першої панельної дискусії:
  • Олександр Камишін — міністр з питань стратегічних галузей промисловості.
  • Лана Зеркаль — керівниця проєкту з оцінки ушкоджень критичної інфраструктури та підготовки до відновлення ПРООН, радниця міністра енергетики.
  • Кирило Криволап — директор Центру економічного відновлення, радник прем’єр міністра.
Спікери другої панельної дискусії:
  • Ігор Козловський — релігієзнавець, вчений, письменник, громадський діяч, член Українського ПЕН-клубу, професор Донецького національного університету імені Стуса.
  • Михайло Винницький — заступник міністра освіти і науки України, викладач, автор низки наукових досліджень, інтелектуальної публіцистики.
  • Олеся Островська-Люта — генеральна директорка Мистецького арсеналу.

Аспен Інститут Київ заохочує якомога ширшу дискусію про майбунє України задля консолідації суспільства та визначення тих питань, яким варто приділити більшу увагу для побудови цілісної візії. Від усвідомлення важливості цих питань кожним і кожною залежить успіх України.

Проєкт «Суспільний договір для України» реалізується за підтримки NED (National Endowment for Democracy).

X