fbpx

Аспен Інститут Київ в Житомирі

The Aspen Institute Kyiv, прагнучи реалізації своєї місії в розвитку культури діалогу, становлення ціннісно-орієнтованого лідерства та створення можливостей для обміну ідеями, вперше провів публічну бесіду в Житомирі та одноденний семінар для лідерів місцевих спільнот, муніципальної влади та бізнесу.

Ініціатором заходів виступив Український Аспен Клуб, до якого входять учасники перших семінарів «Відповідальне лідерство».

В рамках візиту в Житомир відбулася публічна подія Суспільство діалогу [Житомир], під час якої представники Аспен Інституту Київ ознайомили місцеву громаду з методиками Аспен-діалогу та поділилися досвідом їхнього впровадження в Україні. Також на події було презентовано перші два томи збірки “Тексти для роздумів”, що були видані Аспен Інститутом Київ та Українським Аспен Клубом.

Наступного дня відбувся одноденний семінар в форматі Аспен-діалогу, до якого долучилися представники муніципальної влади, зокрема мер міста Житомир та депутати міської ради, керівники державних інституцій міста, власники та управлінці місцевого бізнесу, науковці та журналісти, лідери громадських організацій, що опікуються становленням громадянського суспільства та культурного розвитку регіону.

Фокус-тема локального семінару була сформована як «Українська мрія». В форматі модерованого діалогу учасники обговорювали тексти В’ячеслава Липинського, Уінстона Черчилля, Декларацію незалежності Сполучених Штатів Америки, Ярослава Грицака, Теодора Герцля та інших значущих філософів і мислителів.

 

X