fbpx

Аспен Інститут Київ зібрав модераторів для обговорення особливостей модерації подій

12 лютого Аспен Інститут Київ провів зустріч модераторів, щоб обговорити важливі аспекти модерації семінарів, зокрема, в умовах війни, а також плани на 2024-й рік.

Модератори — ті люди, які допомагають учасникам вести конструктивний діалог, виступають своєрідними посередниками між учасниками з різними досвідом та світоглядами, забезпечуючи відкритий обмін думками.

Під час зустрічі модератори обговорили такі питання:

1. Досвід та поради щодо модерації семінарів від Андрія Кулакова та Дениса Полтавця, які взяли участь у семінарі для модераторів Аспен Інституту.

2. Обговорення проведених заходів і семінарів для вдосконалення методів та підходів модерації.

3. Особливості модерації заходів під час воєнного часу: виклики, що можуть виникати при проведенні подій, а також особливості роботи у групах із учасниками, які брали участь у бойових діях.

Також модератори, що взяли участь у зустрічі, поділилися одне з одним власним досвідом модерації семінарів, якими послуговуються вже, або якими планують користуватися під час майбутніх семінарів.

Аспен Інститут Київ продовжує активно розвивати свою діяльність, спираючись на діалог, взаємну повагу та різноманітність думок. Ми вдячні модераторам та команді Інституту за плідний обмін думками та конструктивний діалог!

X