fbpx

Aspen Reunion 2019

6 грудня відбулася традиційна зустріч учасників Аспен-спільноти Aspen Reunion 2019.

Дякуємо кожному гостю за те, що зробили Aspen Reunion 2019 таким яскравим та емоційним святом!

Цього року разом зібралися 405 #aspen_people не тільки з України, але й з інших країн, адже на гала-вечір завітали учасники міжнародних семінарів.

261 член Аспен-спільноти зробив внесок на підтримку Aspen Reunion 2019 на загальну суму 404 299 грн. Дякуємо кожному з вас, адже без вас цей вечір не був би можливим!

Під час гала-вечора з привітаннями виступили член Наглядової ради Аспен Інституту Київ Андрій Ставніцер та Координатор проектів ОБСЄ в Україні пан Генрік Вілладсен.

Виконавча директорка Аспен Інституту Київ Юлія Тичківська презентувала відеозвіт про те, як пройшов 2019 рік для Аспен Інституту Київ та яким було життя Аспен-спільноти. Повний відеозвіт дивіться за посиланням  >>

Було надзвичайно приємно чути слова подяки від Наталії Шульги.

Особлива вдячність учасникам бесіди “Аспен-Спільнота: як досягти позитивного впливу на розвиток суспільства” Ігорю Ліскі, Юлії Федів, Андрію Кулакову, Зої Литвин, Іллі Черногоренко та модераторці бесіди Соні Кошкіній – за витримку та цікаве бачення подальшого розвитку Аспен-руху.

Ми пишаємося найактивнішими учасниками Аспен-спільноти, які отримали цього року відзнаки Аспен Інституту Київ: Лариса Латипова за внесок у розвиток та поширення Аспен-ідеї, Єгор Григоренко за внесок у розвиток Аспен Інституту Київ та інших важливих  ініціатив, Жанна Крючкова за приклади ціннісно-орієнтованого лідерства.

Під час заходу ми презентували чат-бот Аспен Інституту Київ, який допоможе покращити комунікацію з кожним учасником спільноти та завжди бути на зв’язку з вами. Для початку роботи з чат-ботом, перейдіть, будь ласка, за посиланням  >>

А за святковий настрій та запальні танці дякуємо студії естрадно-духової музики “Сувенір”, нашим ведучим Андрію Кулакову та Кароліні Ашіон, а також  члену Аспен-спільноти ді-джею Андрію Сусленку.

Відео з події дивіться за посиланням  >>

Світлини з Aspen Reunion 2019 дивіться у фотоальбомі за посиланням  >>

На святі працювала фотобудка, світлини з якої ви можете знайти та завантажити за окремим посиланням  >>

Чекаємо вас на Aspen Reunion 2020 та інших Аспен-подіях!

****

Окремо дякуємо за підтримку компаніям Coca-Cola та Еконія.

X