fbpx

Аспен-зустріч “Комунікація України зі світом: як перемогти дискурс “Ukraine fatigue” і промотувати український порядок денний”

18 листопада,  тестуючи  новий impact-формат, Аспен Інститут Київ провів клубну Аспен-зустріч на тему “Комунікація України зі світом: як перемогти дискурс “Ukraine fatigue” і промотувати український порядок денний”

Формат передбачав діалогові сесії на основі текстів, а також роботу  в групах у форматі стратегування на тему комунікаційної деконструкції упереджень про Україну на світовій арені. 

Подія обʼєднала членів  Спільноти Аспен Інституту Київ — комунікаційників, медіа-менеджерів, політиків, журналістів, представників культури, експертів, які працюють над промотуванням українського порядку денного у світі. 

Під час заходу учасники обговорювали подолання інформаційних викликів, збереження питання України в пріоритетній частині глобальної адженди, ефективні механізми комунікації із союзниками, подолання упереджень “глобального Півдня”, способи побудови та втілення стратегії розвитку українського дискурсу.

Учасники прослідкували комунікаційні здобутки України під час воєнного стану, проблемні підходи і тематичні зони, які потребують спеціальної комунікаційної політики, тенденцію до зміни наративів про Україну на початку повномасштабного вторгнення і зараз.

Відтак, учасники обговорили необхідність one voice policy на міжнародній арені, брендингу України, а також роботи над підсиленням інституційної спроможності до побудови та втілення довготривалих стратегій всередині держави на всіх рівнях.

Під час групової роботи учасники комунікаційні моделі подолання найбільш розповсюджених негативних упереджень про Україну і запропонували, на чому можна робити акцент у комунікаціях із союзниками. 

Модерували обговорення Андрій Кулаков, координатор для Спільноти Аспен Інституту Київ, програмний директор Інтерньюз-Україна та Вʼячеслав Рудницький, СЕО в Savvy.

Координувала проведення події Аліна Шклярук, директорка семінарських програм Аспен Інститут Київ.

Сподіваємося, озвучені думки та нові ідеї стануть підґрунтям для подальшої промоції українського порядку денного за кордоном.

X