fbpx

Аспен Інститут Київ номінував Наталію Ємченко на участь у семінарі “Філософія та практика” Аспен Інституту Німеччина

У часи глобальних викликів та геополітичних невизначеностей, безпечний простір для значущого діалогу щодо сутності лідерства в умовах криз є важливою передумовою спільнодії.

Семінар “Філософія та практика”, що його проводить Аспен Інститут Німеччина, спрямований на розбудову лідерства та посилення в учасників розуміння своєї відповідальності. 

Аспен Інститут Київ номінував на участь у семінарі Наталію Ємченко, директорку зі зв’язків з громадськістю та комунікацій SCM.

Пані Наталія поділилася своїми враженнями від заходу: “Дуже цікавий досвід участі у семінарі, коли його модерували професорки з університетів Лондона та Нью-Йорку. Звісно, і читанка для семінару відрізнялась від тої, що запропонована на українські лідерські семінари. Найбільше враження на мене справив текст Nel Noddings про care concept. Наступний за враженням текст — Danger of a single story, авторкою якого є письменниця з Нігерії Chimamanda Ngozi Adichie. Але найпозитивніше враження залишилося від злагодженості групи, її пов’язаності та потенціалу для продовження спільної діяльності”.

Семінар модерували Карол Глюк  (Колумбійський університет, США) та Рут Гірардет (Мільтон Кейнс, Об’єднане Королівство).

Дякуємо колегам за чудовий захід, який збагатив учасників новим досвідом та ідеями!

X