fbpx

День Ідей у Житомирі: фахівці обговорювали розвиток освіти та військове лідерство

Дні ідей — 2024 розпочалися!

Традиційний та багаторічний проєкт Аспен Інституту Київ та Impact Hub Odesa та його співзасновника Єгора Гребеннікова повернувся. 

Перший цьогорічний День Ідей пройшов у Житомирі, відкриваючи серію з трьох подій. Попереду ще заходи у Полтаві та Одесі, але про це трохи згодом. 

Близько 100 представників суспільно значущих галузей і лідерських спільнот надихнулися виступами експертів під час панельних дискусій/ Представники місцевої громади долучилися до дискурсивного форуму “Майбутнє Житомирщини”, жваво обговорюючи виклики, які стоять перед Житомирщиною, а також способи їх вирішення.

Під час панельної дискусії “Адаптація освітніх процесів до умов воєнного стану” спікери та спікерки розглянули шляхи оптимізації навчальних програм, зокрема, впровадження модулів військової підготовки та забезпечення перекваліфікації у відповідь на зміни ринку праці. Також учасники обговорили стратегії інтеграції професійної освіти, що дозволить громадянам ефективно адаптуватися до нових економічних умов. 

Учасники також обговорили необхідність поглибленого дослідження теми розвитку українського військового лідерства, яке відповідає вимогам сучасності. Під час панельної дискусії “Військове лідерство в добу випробувань” експерти визначили, як історичні традиції виховання лідерів впливають на сучасні підходи до військової освіти і керівництва, пріоритетні новації в цій сфері, а також роль громадянського суспільства в посиленні відповідальності та прозорості у військовому секторі.

Учасники Дня Ідей долучилися до дискурсивного форуму “Майбутнє Житомирщини”, жваво обговорюючи виклики, які стоять перед Житомирщиною, а також способи їх вирішення.

Знаходити точки згоди, обговорювати питання, на які складно давати відповіді — одне з наших ключових завдань як суспільства. Адже зважені спільні дії сьогодні не лише допоможуть нам вистояти, а і матимуть позитивний результат у майбутньому. 

Ми щиро вдячні Сергію Сухомлину, Житомирському міському голові, Віталію Кузьміну, ТОВ «Еліз Лабс ЮА», Сергію Крамаренку, ТОВ ЛЕНД ІНВЕСТМЕНТ ЕНД МЕНЕДЖМЕНТ ГРУП, Людмилі Зубко, ГО «Житомир, зроби голосніше», Жанні Соловйовій, «Фонд Громад Житомира» за внесок в організацію та проведення події. 

Також дякуємо нашим інформаційним партнерам: Еспресо, Рубрика, Суспільне мовлення. 

До скорої зустрічі на Днях Ідей у Полтаві та Одесі!

X