fbpx

Діалог «Розбудова екосистеми кібербезпеки в Україні: кооперація та пошук ефективних рішень»

14 вересня Проєкт USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» (USAID Cybersecurity Activity) у партнерстві з Аспен Інститутом Київ проведе Діалог «Розбудова екосистеми кібербезпеки в Україні: кооперація та пошук ефективних рішень».

Метою Діалогу є напрацювання представниками ринку кібербезпеки спільних ініціатив для подолання викликів воєнного часу та визначення пріоритетних напрямів спільнодії у короткостроковій перспективі.

Під час Діалогу представники бізнесових і професійних асоціацій поділяться кращими практиками реалізації ініціатив та захисту інтересів своїх членів, що можуть бути використані для побудови екосистеми ринку кібербезпеки в Україні. 

Дата та час: 14 вересня, 10:00-13:10 (реєстрація з 09:30).

Місце проведення: м. Київ (місце проведення буде повідомлене зареєстрованим учасникам)

До участі запрошуються представники ринку кібербезпеки, бізнес-асоціацій та громадських організацій, що підтримують розвиток ринку кібербезпеки в Україні.

Реєстрація на участь у заході обов’язкова до 10:00, 11 вересня за посиланням.

Програма заходу за посиланням.

Контактна особа: Олена Фоміна, менеджерка програми «Діалог про кібербезпеку», email: of@aspeninstitutekyiv.org.

Програма «Діалог про кібербезпеку» здійснюється завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку в рамках гранта, виданого Проєктом USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України».

X