fbpx

Директори міжнародної мережі Аспен Інститутів обмінялися досвідом на Common Hour

Аспен Інститут Київ є частиною міжнародної мережі Аспен Інститутів, яка на сьогодні включає 12 Інститутів у різних куточках світу та Аспен Інститут у США.

16 червня директори Аспен Інституту Київ, Аспен Інституту Мексика та Аспен Інституту Нова Зеландія виступили спікерами на події Common Hour, яку американські партнери проводять для всіх своїх співробітників. Під час зустрічі керівники Аспен Інститутів розповіли про діяльність у своїх країнах, про пріоритети та програми, обмінялись досвідом реалізації програм в умовах пандемії.

Цей захід є частиною активної міжнародної співпраці Аспен Інституту Київ з іншими партнерами мережі Аспен Інститутів світу. Під час зустрічі Юлія Тичківська, виконавча директорка Аспен Інституту Київ, розповіла про  нові програми Аспен Інституту Київ, про розвиток Аспен-спільноти та ініціативи членів Спільноти.

Серед запрошених спікерів також були Енріке Берруга Філлой, СEO Аспен Інституту Мексика, та Крістін Мейден Шарп, СЕО та засновниця Аспен Інституту Нова Зеландія. Модерував захід Джонатан Прайс, директор з міжнародних партнерів Аспен Інституту (США).

X