fbpx

Обмін ідеями, пошук партнерів та невимушене спілкування. Аспен Інститут Київ провів перший Wine & Talk

19 червня Аспен Інститут Київ провів перший захід формату Wine & Talk. Він став майданчиком для невимушеного діалогу та обміну ідеями. 

До Wine & Talk долучилися члени Аспен-спільноти, Інституту та випускники груп «Відповідальне лідерство-22», «Медіа та реальність: виміри відповідальності-2». 

На початку заходу виконавча директорка Аспен Інституту Київ Юлія Тичківська розповіла про принципи, на яких базується діяльність організації. Крім того, вона актуалізувала план діяльності на 2021 рік. Найближча публічна подія, яка пройде 21 — 23.08 у Одесі — Фестиваль Ідей.

Директорка програми для Спільноти Аспен Інституту Київ Лариса Латипова презентувала оновлену концепцію Cпільноти. Детальніше прочитати про неї та долучитися можна за посиланням: https://aspeninstitutekyiv.org/doluchytys/. Лариса Латипова також анонсувала створення дорадчого органу Cпільноти — Ради Спільноти. 

 

Далі учасники зустрічі невимушено спілкувалися та брали участь в активностях, підготовлених організаторами. Крім того, вони мали можливість знайти партнерів для своїх ініціатив серед аспенівців. Для цього вони заповнювали спеціальні анкети. 

Внесок в організацію події зробили партнерки Аспен Інституту Київ Ірина Варагаш та Анна Макієвська.

X