fbpx

Експертне обговорення законопроєкту № 8087 про захист інформаційної інфраструктури: як він посилить кіберстійкість держави 

5 лютого Проєкт USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» у партнерстві з Аспен Інститутом Київ провів Експертне обговорення законопроєкту #8087 «Проєкт Закону про внесення змін до деяких законів України щодо невідкладних заходів посилення спроможностей із кіберзахисту державних інформаційних ресурсів та об’єктів критичної інформаційної інфраструктури». 

Метою заходу було залучення представників різних заінтересованих сторін до обговорення законопроєкту № 8087, отримання пропозицій та зауважень щодо законопроєкту. Експертне обговорення залучило представників державних установ, ринку кібербезпеки та об’єктів критичної інфраструктури.

Під час заходу учасники навели коментарі стосовно законопроекту № 8087. Крім того, учасники мали змогу поставити питання щодо законопроекту в експертному колі та отримати на них відповіді.

Експертне обговорення модерували Олександр Смичніков, директор з бізнес-консалтингу, 10Guards, та Расім Бабанли, перший заступник керівника апарату Верховного Суду.

Нагадаємо, що протягом 2022 — 2024 років у рамках програми «Діалог про кібербезпеку» буде проведено 15 діалогових заходів для обговорення та пошуку кращих рішень у цій галузі задля розбудови та покращення кіберстійкості України.  

Програма «Діалог про кібербезпеку» здійснюється за підтримки Проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» у співпраці з Аспен Інститутом Київ.

X