fbpx

Експерти та лідери різних сфер обговорять актуальні виклики та розвиток України під час Днів Ідей

У цьому році Аспен Інститут Київ, Імпакт Хаб Одеса та його співзасновник Єгор Гребенніков планують продовжити Фестиваль Ідей у новому форматі — Дні Ідей — як серію онлайн-подій. Дні Ідей  — це 6 годинних панельних дискусій, які транслюватимуться у онлайн. Реєстрація триває за посиланням. 

— Одна з важливих складових місії Аспен Інституту Київ — сприяти обміну ідеями між лідерами різних галузей заради розвитку українського суспільства.  Як ніколи, наша держава потребує об’єднання зусиль спільнот та окремих професіоналів в умовах екзистенційної загрози. З великою вдячністю нашим захисникам на фронті, ми, в тилу, маємо діяти не менш віддано задля нашої спільної мети, — говорить виконавча директорка Аспен Інституту Київ Юлія Тичківська. 

Ідентичність як основа стійкості та нові пріоритети волонтерської діяльності: дискусії першого Дня Ідей 

Перша панельна дискусія, яка пройде 17 липня, буде присвячена трансформації української ідентичності та її ролі у формуванні стійкого суспільства. 

Спікерами стануть: міністр освіти і науки України Оксен Лісовий, співачка та громадська діячка Олександра Кольцова, політолог та військовий капелан УГКЦ Андрій Зелінський. 

Учасники та учасниці другого обговорення  шукатимуть нові сенси та пріоритети волонтерської діяльності. А також — говоритимуть про роль лідерів в самоорганізації громад.

Спікери дискусії: голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, ректор Національного університету “Острозька академія” Ігор Пасічник, автор та меценат “Проекту Радовель” Михайло Весельський, засновниця благодійного фонду “Повір у себе” Ірина Іванчик. 

Обговорення другого Дня Ідей: стратегічна безпека та місцевий розвиток

Другий День Ідей пройде 20 липня. Перша панельна дискусія буде присвячена основним напрямам змін, необхідних для ефективного забезпечення стабільності та безпеки в Україні: і зараз, і у багаторічній перспективі. 

Спікерами стануть: міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін та радниця міністра енергетики України Лана Зеркаль. 

Під час другого обговорення йтиметься про роль різних стейкхолдерів у відновленні міського простору, механізми впливу громадян на розвиток міста, проактивну роль бізнесу у його житті.

Учасники дискусії: директорка Дніпровського національного музею Юлія Піщанська, генеральний директор Корпорації “АТБ” Борис Марков та головний раби Дніпра та Дніпропетровської області Шмуель Камінецький.  

Третій День Ідей: шляхи відродження бізнесу та підприємницька ідентичність

Учасники та учасниці першої дискусії третього Дня Ідей проаналізують виклики, які стоять перед українським бізнесом на шляху до відродження з різних перспектив: підприємців, потенційних інвесторів, ризик-менеджменту. 

Спікерами стануть: засновник охоронного холдингу “SHERIFF” Дмитро Стрижов, СЕО і власниця POMITNI Ірина Горова, заступник міністра економіки Олексій Соболев, директор центру економічного відновлення Кирило Криволап. 

Друге обговорення стосуватиметься відмінностей між підприємцями з різних регіонів. Cпікери та спікерки говоритимуть про роль бізнесу у розвитку міста та розбудові його іміджу. А також про майбутнє. Зокрема — зміни у освітній системі, які дозволять виховувати ефективних підприємців. 

Учасники обговорення: історик, екскурсовод та волонтер Олександр Бабіч, співзасновник і власник GST Group Дмитро Казавчинський. 

Співзасновник Імпакт Хабу Одеса Єгор Гребенніков наголосив, що організатори Днів Ідей прагнуть широкого поширення озвучених думок та інсайтів: 

— Ці одноденні заходи дають учасникам можливість надихнутися новими практиками та спільно знайти відповіді на важливі питання та виклики сьогодення. Крім того, ми прагнемо, щоб нові ідеї, озвучені під час панельних дискусій, активно поширювалися в суспільстві. Сподіваємося, що найближчим часом Фестиваль повернеться у своєму форматі і ще більше українців зможуть збагатитися новими ідеями та сенсами.


Довідково: 

З 2017 року Аспен Інститут Київ та Impact Hub Odessa спільно організовують Фестиваль Ідей — діалогову платформу для лідерів суспільства, мислителів та практиків, які прагнуть сприяти розвитку своїх спільнот та України в цілому. У 2021 році Фестиваль Ідей обʼєднав 120 спікерів, які взяли участь у 46 панельних дискусіях. З міркувань безпеки цьогорічний Фестиваль проходить у оновленому форматі — Дні Ідей. 

Аспен Інститут Київ — українська позапартійна громадська спілка, що підтримує становлення ціннісно-орієнтованого лідерства. Як платформа лідерського діалогу Аспен Інститут Київ також сприяє розвитку культури діалогу та створює можливості для обміну ідеями. Аспен Інститут Київ входить до міжнародної мережі партнерів Аспен Інституту (США). 

Impact Hub Odessa — частина глобальної спільноти Impact Hub. Усі Хаби мають спільне прагнення, щоб люди діяли для позитивного впливу. Impact Hub’и надихають і об’єднують людей для співпраці та підприємницьких інновацій навколо глобальних цілей сталого розвитку. Один з фокусів діяльності Імпакт Хабу Одеса — підтримка соціального підприємництва. 

X