fbpx

Форум Доброго Врядування 2019 зібрав лідерів державного управління

11 вересня в Києві відбувся другий щорічний Форум Доброго Врядування, що організовується Аспен Інститутом Київ. Учасниками події стали 200 українських та міжнародних експертів, державних управлінців, представників медіа, керівників громадських та міжнародних організацій, що сьогодні формують політики в сфері державного управління.

 Фокус-темою Форуму Доброго Врядування 2019 були виклики, що постали перед демократичними інституціями в зв’язку з всеохоплюючим проникненням цифрових технологій. Дезінформація, втручання у вибори, безпека персональних даних та ін. – ці виклики є однаково актуальними як для країн, що розвиваються, так і для суспільств з тривалою демократичною традицією.

Форум Доброго Врядування відбувся в Києві вже вдруге. Мета Форуму – створення платформи для лідерів із різних країн задля обміну знаннями, ідеями та досвідом щодо реалізації відповідних практик демократичного врядування та пошуку спільних відповідей на актуальні виклики сьогодення.

18 спікерів з 6 країн долучилися до Форуму та поділилися власним баченням та практиками можливих відповідей з боку державних інституцій, приватних компаній та громадських організацій на основні загрози демократії, що пов’язані з розвитком цифрових технологій в різних суспільствах.

Серед спікерів Форуму Доброго Врядування 2019:
Наталія Яресько, Голова Наглядової ради, Аспен Інститут Київ; Виконавчий директор, Financial Oversight & Management Board (FOMB) в Пуерто-Ріко;
Ян Нойтце, Директор з питань цифрової дипломатії, керівник команди з питань кібербезпеки та демократії, Microsoft, США.
Маріетте Шааке, Депутат Європейського парламенту (2009-2019), Нідерланди.
Максиміліан Шремс, Європейський техно-активіст, Австрія.
Мелінда Херінг, Головний редактор, блог UkraineAlert, США.
Мерле Майгре, Виконавчий віце-президент, CybExer Technologies, Естонія.
Посол Генрік Вілладсен, Координатор проектів ОБСЄ в Україні, Україна.
Тайсон Бейкер, Програмний директор, Аспен Інститут Німеччини, Німеччина.
Олена Бойцун, Директорка з інвестицій, Центральна та Східна Європа, Luminate, Україна.
Еліот Герсон, Виконавчий віце-президент, Аспен Інститут, США.

 

Переглянути онлайн-трансляцію Форуму можна за цим посиланням>>

 

Форум Доброго Врядування є частиною Програми Добре Врядування, що ініційована Аспен Інститутом Київ. Цей програмний напрям сприяє формуванню діалогової платформи для обговорення та пошуку рішень щодо суспільних проблем, неузгодженостей чинної державної політики, викликів та загроз, на які мають реагувати інституції держави.. Детальніше про програму за посиланням>>

 

Форум Доброго Врядування 2019 організований за підтримки гранту від Luminate, OSCE Project Co-ordinator in Ukraine, Aspen Institute Romania, та Aspen Initiative for Europe.

 

X