fbpx

Голова Наглядової ради Аспен Інституту Київ Наталія Яресько взяла участь у конференції “Майбутнє Заходу в роз'єднаному світі”

Голова Наглядової ради Аспен Інституту Київ Наталія Яресько взяла участь у конференції “Майбутнє Заходу в роз’єднаному світі”. Захід організували Аспен Інститут Італія у співпраці з Аспен Інститутом (США) та Американською торгівельною палатою в Італії. 

Напередодні саміту НАТО у Вільнюсі учасники конференції дослідили стратегічні компоненти зміцнення трансатлантичних відносин, зокрема, питання безпеки та оборони. 

Пані Наталія взяла участь у панельній  дискусії “Як впоратися із війною в Європі: Україна, Росія та майбутнє безпеки”. Крім цього, до обговорення долучилися: Клаудіо Граціано, очільник компанії Fincantieri, Стефано Понтекорво, очільник компанії Leonardo, Курт Волкер, виконавчий директор Інституту Маккейна з міжнародного лідерства, Університет штату Арізона.

Учасники проаналізували поточну ситуацію у Росії, економічні наслідки російської агресії проти України для Європи, зокрема вплив на енергетичний сектор, забезпечення енергоносіями, підходи США та ЄС до переходу до зеленої економіки. 

X