fbpx

Як підсилити себе та перезавантажитися, коли щоденний стрес нищить спокій та ваше здоровʼя? Аспен Інститут Київ провів Аспен-зустріч “Теорія і практика well-being для стійкості в сучасних умовах” для членів Спільноти

Постійно жити на адреналіні та кортизолі вкрай важко, адже виклики, з якими ми стикаємося, нетривіальні. Гіпертонус усіх систем виснажує організм та призводить до стресу, який значно впливає на фізичне здоровʼя. Але є інструменти, які можуть допомогти нам бути більш стійкими та сталими і підготуватися до марафону, який нам треба усім подолати.

Аспен Інститут Київ провів Аспен-зустріч “Теорія і практика well-being для стійкості в сучасних умовах” для членів Спільноти. Ми запросили фахових експертів, які радо поділилися способами боротьби зі щоденним стресом та піклування про ментальне та фізичне здоровʼя. Серед спікерів:

  • Аніта Луценко — професійна спортсменка, тренерка з аеробіки, фітнесу, йоги, експертка із схуднення, телеведуча.
  • Надія Крижановська — лікарка-терапевтка вищої категорії, кандидатка медичних наук, co-founder та медична директорка клініки «PREVENTA», співзасновниця, наукова консультантка Trioformula GMBH Germany.
  • Олексій Башкірцев — СЕО, медичний директор Edem Clinic; кандидат медичних наук, лікар-кардіолог, лікар-терапевт, головний редактор наукового журналу Antiaging Eastern Europe, член медичного борду Superhumans centre (Україна).

Нижче ви можете ознайомитися із деякими тезами спікерів. 

Розмову модерувала Юлія Тичківська, виконавча директорка Аспен Інституту Київ. 

Бережіть себе та своє здоровʼя. Адже ніхто не попіклується про вас краще за вас самих! 

X