fbpx

Представники команди Аспен Інституту Київ долучилися до програми Aspen Challenge у США

Згадайте себе у підлітковому віці. Всередині тліють суперечності, відчуваєш себе одночасно дуже дорослим, проте не готовим брати на себе відповідальність. Або навпаки — маєш шалену мотивацію, але не мати механізмів вплинути на ситуацію, яка турбує. 

Щороку Аспен Інститут (США) проводить програму Aspen Challenge, щоб залучити молодих людей до суспільно важливої діяльності, дослідження і розвитку спільнот, до яких вони дотичні. Цьогоріч програма Aspen Challenge охопила район Брукліну (Нью-Йорк) та обʼєднала більше 200 учасників від 14 до 18 років. 

Під час Форуму підлітки брали участь у діалогових панелях з впливовими спікерами, обмінювалися думками, розвивали навички співпраці, лідерства, творчості, соціальної відповідальності, взаємодіяли одне з одним, знаходили підтримку та нові ідеї. 

Команди учасників також мали  розробити повноцінний проєкт, який включав дослідження, дорожню карту його реалізації, пропозиції необхідних партнерств та ресурсів тощо. Цікаво, що центральними темами, що цікавили як спікерів, так і молодих людей, було збереження ментального здоровʼя, екології, захисту прав іммігрантів та ін. Незважаючи на юний вік, учасники ділилися своїм непростим досвідом, підсилювали, мотивували одне одного. 

Аспен Інститут (США) запросив до участі Інститути, які вже реалізовують успішні програми для підлітків — Аспен Інститут Київ, Аспен Інститут Індія, Аспен Інститут Центральна Європа; а також партнерів, які прагнуть створити подібні програми — Аспен Інститут UK та Аспен Інститут Колумбія. 

З метою обміну досвідом та вивчення кращих практик партнерів до програми долучилися виконавча директорка Інституту Юлія Тичківська та директорка семінарських програм Аспен Інституту Київ Аліна Шклярук.

Робота з підлітками займає важливе місце у діяльності Аспен Інституту Київ. Адже ті, з ким ми працюємо сьогодні, прийматимуть визначальні рішення для нашого майбутнього вже завтра. Це безмежно нас надихає та наповнює.

З 2008-го року Аспен Інститут Київ започаткував програм AspenTeens. Разом із партнерами з Klitschko foundation ми проводимо семінари для підлітків на основі філософських текстів, шукаючи відповіді на непрості питання сьогодення. Ми постійно прагнемо до нових можливостей для ще більшого залучення молодих людей до обміну думками. Саме тому Aspen Challenge — дуже гарна можливість почерпнути натхнення для впровадження нових форматів у рамках AspenTeens.

Ми дуже вдячні партнерам з Аспен Інституту (США) за таку важливу ініціативу. 

X