fbpx

Роль підлітків у майбутньому України: відгуки модераторів проєкту “Aspen Teens: fight for UA dream”

Українські підлітки, незалежно від місця проживання, ставляться оптимістично до ситуації в Україні, вірять в перемогу, в розвиток та швидке відновлення нашої країни, у якому хочуть брати активну участь. Молоді люди виявляють характерні риси, які притаманні дорослим лідерам, з котрими співпрацює Аспен Інституту Київ. Це свідчить про те, що молодь вже сьогодні готова приймати виклики майбутнього і стати драйвером позитивних змін у світі.

Раніше ми ділилися рефлексіями учасників проєкту  “Aspen Teens: fight for UA dream”. Модератори семінарів Анастасія Донська, керівниця проєкту з онлайн-тьюторингу “Освітній суп” від ГО “Навчай для України” та Вʼячеслав Рудницький, СЕО в Savvy, також поділилися своїми враженнями від семінарів 

Анастасія Донська

“Підлітки стикаються зараз з багатьма викликами, такими як відчуження після переїзду, складнощі адаптації до нових умов, пошук спільноти з подібними інтересами та бажанням діалогу про суспільно-політичні теми. Молодим людям не вистачає безпечного кола для спілкування ані в сім’ї, ані в школі. Вони радо висловлюються на суспільно-політичні теми, володіють на хорошому рівні філософськими категоріями та відкриті до поглибленого вивчення складних тем”.

Вʼячеслав Рудницький:

“Підлітки хочуть брати участь у розбудові України, але не впевнені, що матимуть засоби та можливості для цього. Через ці сумніви їм також складно говорити про свою роль в житті країни. Проте, вони конструктивно обговорюють питання справедливості, безпеки близьких, та можливу взаємодію з іншими українцями”.Проєкт  “Aspen Teens: fight for UA dream” – це майданчик, де молоді активні люди 14-17 років можуть обговорити сучасні виклики, які стоять перед Україною, та як вони можуть повпливати на їх вирішення. Крім цього, учасники активно ведуть діалог формування української ідентичності, а також важливість відстоювання європейських цінностей у контексті післявоєнної відбудови.

Деталі та реєстрація за посиланням.

Проєкт реалізується Аспен Інститутом Київ у партнерстві з Klitschko Foundation.

X