fbpx

Кіберексперти запропонували проєкти для підсилення Стратегії інноваційного розвитку України до 2030 року

12 березня Проєкт USAID Кібербезпека та Аспен Інститут Київ провели Діалог «КіберІнновації 2030: Пріоритети та Проєкти».

Захід став частиною громадських обговорень проєкту Стратегії інноваційного розвитку України — WinWin 2030. Цю стратегію розробило та презентувало у грудні 2023 року Міністерство цифрової трансформації України за підтримки Проєкту USAID Кібербезпека. 

Мета діалогу — напрацювання ідей та напрямів для пріоритетних проєктів, які будуть запропоновані Міністерству цифрової трансформації України для включення в Стратегію інноваційного розвитку України  в частині кібербезпеки. Діалог обʼєднав представників бізнесу в сфері кібербезпеки.

Учасники заходу обговорили інноваційні тренди у кібербезпеці, а також у групах напрацювали топ-проєкти для наповнення інноваційної стратегії — ідеї стосувалися розробки продуктів із використанням штучного інтелекту, проєктів з оновлення систем ICS, а також готових рішень для малого та середнього бізнесу. Також учасники наголосили на попиті на кібербезпекові рішення й розглянули світові тренди та ніші для розробки інновацій у секторі.

Нагадаємо, що протягом 2022 — 2024 років у рамках програми «Діалог про кібербезпеку» проведено 12 діалогових заходів для обговорення та пошуку кращих рішень у цій галузі задля розбудови та покращення кіберстійкості України. Заплановані ще 3 події.  

Програма «Діалог про кібербезпеку» здійснюється за підтримки Проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України» у співпраці з Аспен Інститутом Київ.

X