fbpx

Натхнення, інсайти та історії успіху: в Одесі відбувся п'ятий Фестиваль Ідей

21-23 серпня в Одесі відбувся довгоочікуваний Фестиваль Ідей, що зарядив натхненням численних учасників події.

На честь 30-річчя Незалежності України наскрізною темою фестивалю стала «Україна, якій вдається». Тож цього року учасники фестивалю говорили про перемоги. Основними напрямами дискусій стали: суспільство і держава, культура та креативність, наука та технології, освіта, медіа, безпека, економіка та підприємництво.

Від події пройшло небагато часу, але можна зробити 3 важливі висновки:

  • Про успіхи треба і важливо говорити. Так само — про виклики та шляхи їх подолання. Фестиваль Ідей показує великий запит на розвиток діалогової платформи щодо реальних можливостей та перспектив розвитку нашої країни. Це стосується всіх галузей: від дипломатії та безпеки до гастрономії та музейної справи.
  • Люди, їх історії, досвід та ідеї — наше найцінніше надбання. Об’єднуючи їх, можна не лише отримувати важливі візії та ідеї. Формування сталих горизонтальних зв’язків між лідерами різних галузей — одна з ключових умов розбудови доброго суспільства в нашій країні.
  •  Як показує соціологічне дослідження компанії Gradus, українці — нація втомлених але й волелюбних оптимістів. Впевнені, що після таких подій, як Фестиваль Ідей, оптимізм точно виходить на перше місце. Треба вірити в себе, в тих, хто поряд та перемогу добра. Нам всім вдасться!

Команда Аспен Інституту Київ дякує за натхнення всім учасникам, спікерам та модераторам. Щиро вдячні всім партнерам, які підтримали Фестиваль Ідей. Зокрема Міжнародному фонду «Відродження» та OSCE Project Co-ordinator in Ukraine

Фестиваль Ідей – це майданчик, де небайдужі лідери, мислителі та практики вступають у рівний діалог, обмінюються ідеями, надихаються, ставлять запитання та шукають на них відповіді. Вже п’ятий рік поспіль подію організовують Аспен Інститут Київ та Impact Hub Odessa

X