fbpx

Аспен Інститут Київ розпочинає набір учасників на дев’ятий семінар «Справедливість, закон і суспільство»

Набір учасників на дев’ятий семінар «Справедливість, закон і суспільство» розпочато. Захід відбудеться 3-7 листопада 2021 року в Дніпропетровській області. Реєструйтеся до 20 вересня 2021 року за посиланням: Справедливість, закон і суспільство | Aspen Institute Kyiv

Аспен Інститут Київ запрошує до участі професіоналів зі сфер юриспруденції, державного управління та правозахисної діяльності, журналістів та науковців, що мають активну громадянську позицію та є лідерами відповідної сфери.

Семінар надає представникам юридичних кіл майданчик для неупередженого діалогу. На сьогодні вже 151 випускник отримав досвід обговорення та осмислення важливих філософських категорій справедливості, права та моралі. Під час семінару учасники мають змогу глибше зрозуміти своє професійне призначення та місію правничої спільноти. 

Учасники семінару братимуть участь у модерованих діалогах із елементами сократівського методу – спільно читатимуть та обговорюватимуть фрагменти творів класичних і сучасних мислителів, обмінюватимуться думками і досвідом.

Фокусні теми семінару — ідея справедливості, права та закон, сутність і призначення держави. Також учасники матимуть можливість обговорити роль та відповідальність лідерів суспільства у розвитку правової культури, правосвідомості та справедливих суспільних відносин.

Участь у семінарі безкоштовна. Відбір здійснюватиметься на конкурсній основі.

Вже вдев’яте Аспен Інститут Київ проводить семінар «Справедливість, закон та суспільство». Ми переконані, що діалог сприяє розбудові правової держави та доброго суспільства. Саме тому Аспен Інститут Київ об’єднує лідерів, які впливають на реформування системи правосуддя задля осмислення тих викликів, з якими вони мають справу щоденно та пошуку шляхів їх подолання. — зазначає Олена Фоміна, директорка програми «Справедливість, закон та суспільство»

Семінар проводиться за фінансової підтримки OSCE Project Co-ordinator in Ukraine.

Детально про семінар: https://bit.ly/372OUTV

X