fbpx

Українські лідери обговорили виміри національної ідентичності, минуле та майбутнє країни

24 липня у рамках реалізації проєкту «Переосмислення української ідентичності» відбувся четвертий семінар. Він став платформою для діалогу лідерів про національну ідентичність, минуле, теперішнє та майбутнє України.

24 липня відбувся четвертий семінар проєкту «Переосмислення української ідентичності» Аспен Інституту Київ. Його учасниками стали політичні лідери та державні службовці вищого рівня, лідери бізнесу та місцевого самоврядування, публічні інтелектуали. 

Семінар став платформою для діалогу лідерів про національну ідентичність, минуле, теперішнє та майбутнє України. У множинності позицій учасники шукали значущі наративи та сенси. Захід відбувся  у форматі off the record. 

На початку заходу виконавча директорка Аспен Інституту Київ Юлія Тичківська розповіла про місію організації. Аспен Інститут Київ підт

римує становлення ціннісно-орієнтованого лідерства, сприяє розвитку культури діалогу та створює можливості для обміну ідеями. 

Обговорення базувалося на філософських текстах сучасних українських мислителів.

Діалог фокусувався навколо таких тем:

  • взаємозв’язок між історією,  традиціями України та її сьогоденням і майбутнім;
  • національні наративи, їх наповнення та шляхи формування;
  • зв’язок національної ідентичності з економікою, політикою, релігією;
  • місце України в геополітичному вимірі світу, перспективі розвитку нашої країни.


Модерували семінар Денис Полтавець, директор програмного розвитку Аспен Інституту Київ та Антон Дробович, голова Українського інституту національної пам’яті. 

Аспен-діалог будується на обговоренні ідей та аргументів. Завдяки цьому за круглим столом створюється атмосфера довіри та відкритості. Вкрай важко отримати такий зріз думок та ідей за будь-яких інших обставин, — наголосив Денис Полтавець. 

 

Проєкт «Переосмислення української ідентичності» ініційований Міністерством культури та інформаційної політики України та реалізується  за фінансової підтримки Європейського Союзу.

X