fbpx

Навички, які можуть врятувати життя. Аспен Інститут Київ провів для членів Спільноти 2 тренінги з домедичної допомоги

Аспен Інститут Київ організував для членів Спільноти 2 тренінги з домедичної допомоги (BLS, basic life support). Ще один захід запланований на найближчий час. 

Провів заняття  Олександр Кулик — випускник семінару “Відповідальне лідерство — 23”. Він — військовий медик, заслужений лікар України, доктор медичних наук, нейрохірург вищої категорії. Під час тренінгів Олександр з учасниками не лише вивчали теорію, а й розбирали конкретні ситуації: тренер ділився своїм багатим практичним досвідом. 

В умовах надзвичайної ситуації важливо зберігати спокій, вміти правильно проаналізувати обставини та мати базовий набір навичок для забезпечення безпеки. Найпростіші дії за таких умов можуть стати запорукою порятунку життя: і свого, і оточуючих. На тренінгах учасники вчилися навичкам базової підтримки життя, зупинки кровотеч, надання інших видів домедичної допомоги. 

Члени Спільноти, які взяли участь у навчанні, розповідають, що воно, крім іншого, дозволило розширити світогляд. 

Спочатку думав, що все сконцентрується на першій допомозі потерпілому, але мав змогу долучитися до нового світогляду на безпеку власного життя та безпеки родини, безпеки надання допомоги, оцінки навколишнього середовища та засад роботи рятувальників для розуміння того, як бути евакуйованим у першу чергу, — розповів Віталій Бульда, учасник тренінгу та член Ради Спільноти Аспен Інституту Київ. 

Заходи пройшли у рамках програми для Спільноти. До Аспен-спільноти долучаються найактивніші випускники семінарів Аспен Інституту Київ — близько 400 з більше, ніж 1500.  

Знати і вміти, як діяти у найвідповідальніші моменти життя — надзвичайна цінність. Аспен Інституту Київ хотів би допомогти членам Спільноти її отримати. Дай Бог, щоби практикувати ці навички довелося тільки на тренінгу. Нашим парамедикам — земний уклін, шана і слава, — наголосив Андрій Кулаков, програмний координатор програми для Спільноти Аспен Інституту Київ.

X