fbpx

Нерівна рівність, щастя, пізнання себе. Пройшов клубний семінар присвячений життю та творчості Григорія Сковороди

20 — 21 листопада у Полтаві пройшов клубний семінар, присвячений життю та творчості Григорія Сковороди. Учасники отримали трансформаційний досвід, переосмислюючи життя та творчість філософа. 

Клубний семінар вперше пройшов у виїзному форматі. Учасниками події стали члени Аспен-спільноти, які є лідерами різних галузей та представляють різні регіони.  Протягом двох днів вони обговорювали біографію та тексти Григорія Сковороди у форматі аспенівського діалогу. 

Серед питань, які обговорювали аспенівці:

  • Як на Григорія Савича вплинули час та умови у яких він творив?
  • Чи актуальні ідеї Сковороди у сучасному світі? 
  • Сродна праця, нерівна рівність,  щастя, пізнання та інші поняття, якими оперував філософ — яка їх суть за Сковородою, в чому їх значущість для нас? 

Модерував подію програмний координатор Програми для Спільноти Аспен Інституту Київ Андрій Кулаков

Постать Григорія Сковороди та його філософія викликають дуже багато питань. Чи можна знайти на них конкретні відповіді? Важко сказати. Але досвід обговорення біографії та текстів філософа у колі аспенівців точно мав трансформаційний ефект для учасників семінару, — зазначила директорка програми для Спільноти Аспен Інституту Київ Лариса Латипова

Крім осмислення та переосмислення життя та творчості Григорія Сковороди, для учасників семінару провели 2 екскурсії: центральною частиною Полтави та Краєзнавчим музеєм, де зараз триває реставрація.

X