fbpx

Обговорення результатів та планів на майбутнє: відбулася зустріч Наглядової Ради Аспен Інституту Київ

Члени Наглядової ради обговорили програмну діяльність Аспен Інституту Київ, виклики, які зараз стоять перед Інститутом та плани на майбутнє. Серед них – проведення лідерських семінарів, залучення лідерів до обговорення важливих питань, розвиток Спільноти Аспен Інституту Київ та інші заходи, що спрямовуватимуться на реалізацію місії Інституту: підтримки становлення ціннісно-орієнтованого лідерства, сприяння розвитку культури діалогу та обміну ідеями заради спільного блага.

Також під час зустрічі обговорили і прогрес реалізації програмних планів Аспен Інституту Київ за три місяці. Зокрема, зараз Інститут фокусується на проведенні заходів наживо і вже цьогоріч відбулися два семінари: “Відповідальне лідерство” та “Бізнес та суспільство”, а також захід у рамках проєкту “(Пере)осмислення суспільного договору України”.

Аспен Інститут Київ і надалі продовжуватиме свою діяльність задля розвитку суспільства гідного життя в Україні. Досвід членів Наглядової Ради є цінним для нашої роботи та допомагає поширювати Аспен-місію в Україні.

Також повідомляємо, що Євгеній Уткін закінчив свою роботу в Наглядовій Раді Аспен Інституту Київ. Його заслуги в сприянні розвитку ціннісно-орієнтованого лідерства в Україні були високо оцінені, і він залишається значущим членом Аспен-сімʼї.X