fbpx

Семінар “Виклики демократії” за участі міжнародних партнерів мережі Аспен Інститутів відбувся у Римі

Насичений тиждень, наповнений міжнародними стратегічними зустрічами для поширення Аспен-місії!

У Римі відбувся семінар за участі міжнародних партнерів мережі Аспен Інститутів та засідання Міжнародного комітету. 

Головна тема семінару – виклики демократії, що стоять перед спільнотами та можливі шляхи їх вирішення. Обговорення відбувалося у звичній аспенівській манері – на основі текстів сучасних та античних інтелектуалів. Зокрема, учасникам були запропоновані тексти Платона “Міф про печеру”,  Бхімрао Рамджі Амбедкара “Промова Бхарат Ратна”, Фріди Кало “Лист до президента Мексики, Мігеля Алемана Вальдеса”, Зеді Сміта, “Ледача річка”, В. Г. Одена, “Блюз біженців”.

У засіданні Міжнародних партнерів взяли участь представники всіх Аспен Інститутів та члени Aspen US Board of Trustees. Серед них — виконавча директорка Аспен Інституту Київ Юлія Тичківська. Засідання складалося із трьох панелей – про виклики демократії; програми для молоді; історії розвитку та програмна діяльність міжнародних партнерів Аспен Інститутів. Також під час засідання Міжнародного комітету були презентовані новації мережі, зокрема Аспен Ініціатива в Колумбії. 

“Спільна місія об’єднує нас з нашими міжнародними партнерами в прагненні розбудови суспільства гідного життя та культури діалогу. Кожен Аспен Інститут втілює унікальні програми, але разом ми створюємо сильну спільноту, яка спрямовує свою діяльність на спільне благо”, – каже Юлія Тичківська.

Від початку повномасштабного вторгнення сімʼя Аспен Інститутів стала неабиякою силою і опорою для Аспен Інституту Київ, надаючи значний фінансовий вклад у розвиток діяльності Інституту. Ми безмежно вдячні партнерам за їхню щедрість і підтримку, коли вона була так потрібна. Ми завжди пам’ятатимемо це із великою повагою і вдячністю.

X