fbpx

Олена Макеєва, випускниця семінару “Відповідальне лідерство” — 5 взяла участь у лідерському семінарі “Філософія і Практика” у Німеччині

Таким був черговий лідерський семінар “Філософія і Практика”, який пройшов у Німеччині.

Протягом чотирьох днів учасники та учасниці брали участь у діалогах про ціннісно-орієнтоване лідерство, моральні дилеми, відповідальність та свободу, стратегічні та щоденні рішення в умовах постійних викликів. Спираючись на роботи класичних та сучасних філософів, за допомоги модераторів усі присутні мали нагоду розкрити для себе цінності, що покладені в основу лідерства. Особливу увагу було приділено осмисленню викликів для формуванню власного лідерського мислення. 

Аспен Інститут Київ номінував на участь у семінарі Олену Макеєву, Голову ради директорів “Аксьонова та партнери”. Так пані Олена відгукується про свій досвід:

Мій перший досвід з Aspen стався в 2011 році, в Криму. Тоді у відгуках я написала, що цей досвід неможливо описати словами, його треба прожити. Навіть гадки не мала, що через 13 років матиму другу можливість прожити цей досвід з інтернаціональною групою Aspen Germany. 

Для мене Aspen – це завжди про різноманітність, довіру та лідерство. Різноманітність людей, життєвого досвіду, оптики, сприйняття та очікувань. Довіру до незнайомців, які за лічені дні стають твоїми найближчими друзями. Лідерство як шлях, а не стан буття. Інтернаціональний Aspen – це ще і про різноманіття культур та світоглядів. 

Відчуваю, що так Всесвіт розмовляє зі мною – надсилає мені влучні тексти та вчителів у той час, коли це потрібно. За часів війни це стало для мене підтримкою та натхненням, бо у філософських текстах ти знайдеш відповіді на всі питання. Приємно було повернутися до текстів Арістотеля та говорити про щастя, з Еммануїлом Кантом – про розумне буття та людську гідність, вчитися дипломатії та мистецтву аргументації у Мартіна Лютера Кінга. 

 Я дякую Aspen Institute Kyiv за таку можливість. You make the Way great. For all of us”.

На сьогодні лідерство в умовах  кризи є одним з гострих викликів українського суспільства, і ми щиро вдячні Аспен Інституту Німеччина за відкритість, новий досвід та можливість долучати учасників з України!

X