fbpx

Зустріч Наглядової Ради Аспен Інституту Київ: обговорення результатів та майбутніх планів

На черговому засіданні Члени Наглядової ради обговорили результати програмної діяльності Аспен Інституту Київ за півроку та плани на майбутнє. У зустрічі взяли участь майже повний склад Наглядової ради та представники команди Аспен Інституту Київ. 

Виконавча директорка Інституту Юлія Тичківська розповіла про діяльність Інституту з січня по червень 2024-го року, зокрема: 

— Проведення повноформатних семінарів: “Відповідальне лідерство”, “Бізнес та суспільство” та “Медіа та реальність: виміри відповідальності”;

— Організацію першого Ukrainian Action Forum, який проводитиметься щорічно;

— Проведення першого “Дня Ідей” у Житомирі — традиційного заходу Аспен Інституту Київ та Impact Hub Odesa;

— Провадження діяльності у межах програмних напрямів “(Пере)осмислення суспільного договору України”, “Діалоги про кібербезпеку”, «Relief for Ukraine: екосистема підтримки українців» та інших.

— Розвиток Спільноти Аспен Інституту Київ.

Наглядова Рада високо оцінила роботу команди, яка провела за перше півріччя 2024-го року майже 30 подій, залучивши до них більше 1300 лідерів різних сфер, для обʼєднання українського суспільства та підсилення спільнот. 

Ми дуже цінуємо, що всі члени Наглядової Ради є активно залученими та охоче діляться із командою Інституту своїм досвідом та ідеями, що є надзвичайно цінним для розвитку Аспен-руху в Україні роботи та поширення Аспен-ідеї.

У зустрічі взяли участь: Наталія Яресько, Катерина Загорій, Томас Еймонд-Ларітаз, Анатолій Клепацький, Сергій Роголь, Андрій Ставніцер. X