fbpx

Підсумки першого півріччя 2021 року та плани на майбутнє. Пройшло засідання Наглядової ради Аспен Інституту Київ

8 вересня 2021 року пройшло засідання Наглядової ради Аспен Інституту Київ. Учасники обговорили важливі для розвитку організації питання. 

Участь у засіданні взяли голова та члени Наглядової ради Аспен Інституту Київ: Наталія Яресько, Еліот Герсон, Анатолій Клепацький, Катерина Загорій, Геннадій Чижиков, Сергій Роголь, Томас Еймонд-Ларітаз, Андрій Ставніцер та Євгеній Уткін. Команду Аспен Інституту Київ представляли виконавча директорка Юлія Тичківська та директор програмного розвитку Денис Полтавець

Учасники засідання підбили підсумки діяльності Аспен Інституту Київ у першому півріччі 2021 року. Інститут провів 38 подій, до яких долучилися 490 українських лідерів. Крім того, у серпні  в Одесі відбувся Фестиваль Ідей, подія об’єднала близько 1000 учасників з усіх куточків країни. 

Обговорили і плани на другу половину року. Аспен Інституту Київ планує провести 19 подій, включаючи активності для Спільноти. Також запускаються нові програмні та семінарські напрямки: «Діалоги про благодійність», «Доброчесність і врядування» .

Окремим питанням порядку денного був подальший розвиток системного фандрейзингу. Це важлива складова діяльності Інституту, адже його функціонування можливе завдяки підтримці випускників та партнерських організацій.

На засіданні також обговорили підсумки поїздки команди Аспен Інституту Київ до Вірменії  та перспективи розвитку вірменської Аспен ініціативи.

Успішний фінансовий аудит діяльності Інституту презентувала компанія EY Ukraine. Для нас важливо вести діяльність прозоро та відповідально.  

Наглядова рада високо оцінила діяльність виконавчої команди Аспен Інституту Київ та висловила щиру вдячність всім партнерами Інституту за їхній внесок у розвиток Аспен-ідеї.

Виконавча команда Аспен Інституту Київ дякує членам Наглядової ради, які взяли участь у засіданні.

X