fbpx

Розвиток культури діалогу на міжнародному рівні: Аспен Інститут Київ провів панельну дискусію і семінар для лідерів Вірменії

Формування активної спільноти лідерів, які об’єднані цінностями діалогу та спільного блага, сприяє втіленню ідеалу доброго суспільства. Тому розвиток незалежної міжнародної платформи для діалогу лідерів є одним з важливих напрямів діяльності Аспен Інституту Київ.

9-10 липня 2021 року представники Аспен Інституту Київ відвідали Єреван, провівши панельну дискусію та семінар для лідерів Вірменії. У заходах взяли участь лідери вірменського суспільства, помітні діячі науки та культури, бізнесу та державного управління.

Публічна панельна дискусія «Діалог і ціннісно орієнтоване лідерство»

На публічній панельній дискусії «Діалог і ціннісно орієнтоване лідерство», що відбулась 9 липня, учасники познайомились з основними принципами та напрямами діяльності Аспен Інституту. Також вони разом зі спікерами обговорили теми діалогу лідерів і важливості формування лідерської спільноти. 

Спікерами на панельній дискусії виступили: 

  • Юлія Тичківська, виконавча директорка Аспен Інституту Київ;
  • Денис Полтавець, директор програмного розвитку Аспен Інституту Київ;
  • Геннадій Зубко, громадський діяч, екс-віце-прем’єр-міністр України;
  • Віталій Філатов, підприємець, генеральний директор «Ведерстад Україна». 

Модерував зустріч Карен Кочарян, актор, телеведучий, телережисер, телепродюсер, письменник та публіцист.

Ми переконані, що діалог, заснований на принципах взаємоповаги та різноманіття, є важливим інструментом реагування на виклики сьогодення, — зазначила виконавча директорка Аспен Інституту Київ Юлія Тичківська.

Семінар «Діалог лідерів»

Візит представників команди Аспен Інституту Київ до Єревану продовжився семінаром «Діалог лідерів». Захід відбувся в форматі off the record 10 липня. На ньому учасники обговорили фундаментальні основи суспільства доброго життя, принципи та ціннісні орієнтири, які впливають на лідерські рішення та обмінялись точками зору на складні та багатофакторні виклики сучасності.

Модерували семінар Денис Полтавець, директор програмного розвитку Аспен Інституту Київ та Вардан Хачатрян, філософ та соціолог.

В Аспен Інституті Київ вдячні всім, хто відвідав захід, за змістовну розмову та зацікавленість у розвитку культури діалогу у Вірменії. Окремо дякуємо випускникам Аспен Інституту Київ, які організували подію.

X