fbpx

Зміни у складі Наглядової ради Аспен Інституту Київ

Аспен Інститут Київ повідомляє про зміну складу Наглядової ради: пані Олена Бойцун припиняє повноваження члена Наглядової ради у зв’язку з закінченням дворічного строку повноважень.  А пан Еліот Герсон набуває статусу спостерігача з правом дорадчого голосу.

Щиро дякуємо Олені Бойцун, директорці з інвестиційної діяльності Luminate у Центральній та Східній Європі, за внесок у посилення інституційної спроможності Аспен Інституту Київ та активну залученість до роботи у складі Наглядової ради Інституту. 

Олена активно підтримувала розвиток програми «Добре врядування», а також була співголовою програмної групи «Цифрові виклики демократії».

Також за ініціативою Олени Аспен Інститут Київ розробив і впровадив політики та комплаєнс процедури, що забезпечують прозорість діяльності та ефективність реалізації місії Інституту. 

На виконання Меморандуму про взаєморозуміння з Аспен Інститутом (США) пан Еліот Герсон, виконавчий віце-президент Аспен Інституту, набуває статусу спостерігача з правом дорадчого голосу у Наглядовій Раді.

Радіємо, що пані Олена та пан Еліот залишаються глибоко залучені до діяльності Аспен Інституті Київ у якості членів Інституту.

X